Танці, подарунки та сюрпризи чекали на 238 першокласників на святі Першого дзвоника у житомирській загальноосвітній школі №28. Цьогоріч тут навчальний рік розпочинають сім перших класів. 1 вересня на стадіоні біля школи організували святкову лінійку та зібрали не лише “першачків”, а й учнів 2-11 класів. Щоб створити святковий настрій всім учням, урочистості проходять у дві зміни.

Маленьких першокласників з квітами в руках на святкову лінійку завели батьки під супроводом класного керівника, яку тут називають “класною мамою”. Першим вчителькам вручили коровай, а дітей запросили до танців. Кожен клас отримав валізу з подарунками та посвідченнями першокласників. Після вітальних слів для першокласників пролунав перший дзвінок.

“Хочу всіх привітати з першовереснем. На сьогодні, загальноосвітня школа №28 прийняла майже 2000 учнів, сім перших класів — 238 учнів. У нас 5-А клас і 5-Б продовжують бути в пілоті нової української школи. Вже в цьому новому навчальному році четверті класи вийшли на пілот нової української школи.Я дуже задоволена, Бог є на світі, що сьогодні така чудова погода і ми можемо зібратися всією шкільною сім’єю. На стадіоні біля 5 тисяч учасників. це діти, учні, батьки, їх родини”, – зазначила директор ЗОШ №28 Яніна Глінчевська.

Батьки першокласників святом задоволені і кажуть, що хвилювались більше, ніж діти.

“Сьогодні привела першокласника. Нам дуже сподобалась лінійка, дуже гарно зустріли. Дуже діти чекали подарунки і чекають навчання. Надіємось, що все буде дуже прекрасно і в них навчання буде сонячне. Більше хвилювалась я, ніж дитина. ”, – каже мама першокласника Ірина.

Не приховують хвилювань і головні учасники свята. Дітям школа ще нагадує садочок.

«Все дуже добре. Прийшов в школу з портфелем і книжками», – розповідає першокласник Іван.

Урочиста лінійка продовжилась першим уроком, цьогоріч він присвячений 30-й річниці Незалежності України.

“На першому уроці нас чекають дуже багато сюрпризів. тому що діти будуть у скриньку мрій класти свої найзаповітніші мрії, це було завдання таке на літо батькам і дітям. Ми відкриємо нашу валізу, де діти знайдуть неймовірні подарунки. в першу чергу це посвідчення першокласника. Я сподіваюсь, що після першого уроку їм буде що розповісти своїм батькам”, – розповідає перша вчителька.

Фоторепортаж зі свята Першого дзвоника в житомирській школі №17 дивіться тут

Нагадаємо, у 2020 році у житомирських школах День знань відзначали в умовах пандемії.

Як повідомляв Житомир.info, МОН підготувало лист-рекомендації щодо нового навчального року в школах, окресливши особливості навчання під час карантину, реформу шкільного харчування, формування мережі ліцеїв.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram