3129f4089c291a5c0323898ec8b248fd preview w440 h290 - Департамент Житомирської ОДА анонсує ранкові та вечірні тренування в рамках президентської програми «Здорова Україна»

За ініціативи Офісу президента України щодо розвитку фізичної культури та спорту, популяризації соціального проєкту «#Активні Парки – локації здорової України», який входить до загальнонаціональної програми президента «#Здорова Україна», на території відкритих локацій «Активних парків першої черги» буде організовано тренування відповідно до розроблених планів тренувань із залученням модератора (регіонального спортсмена) на наступні 2-3 тижні.

Про це 16 вересня повідомляє пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

«За інформацією Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА, тренування будуть відбуватися зранку та увечері 3 рази на тиждень (6 тренувань на тиждень). Тренування будуть проводити регіональні спортсмени, директори спортивних шкіл, приватні тренери для різних вікових груп (руханки, легкоатлетичні забіги, гімнастика, фітнес, йога, зайняття для молодих мам, зайняття для дітей тощо)», — йдеться у повідомленні.

Долучитися до тренувань можна за такими адресами:

у смт Попільня на спортивному майданчику за адресою вул. Героїв Майдану, 32;

у м. Бердичів на спортивному майданчику за адресою Площа Центральна, 1;

у смт Хорошів на спортивному майданчику за адресою вул. Соборна, 7;

у смт Іршанськ на спортивному майданчику за адресою вул. Шевченка, 20;

у смт Пулини на спортивному майданчику за адресою вул. М. Грушевського, 20.

«З метою отримання більш детальної інформації щодо проведення тренувань на вищевказаних локаціях просимо звертатися до місцевих відділів та управлінь, що реалізовують державну політику у галузі фізичної культури та спорту на місцевих рівнях. Також звертаємо увагу на те, що відповідно до погодних умов графіки тренувань можуть бути змінені», — зазначає ОДА.

Чи можуть житомиряни займатися спортом на стадіонах «Полісся» та «Спартак Арена» дивіться у сюжеті

Як повідомляв Житомир.info, в серпні 2020 року у Житомирі проводили безкоштовні тренування для тих, хто хоче навчитися бігати або підготуватися до Космомарафону.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram