1548e6a8e4bd1ef28d754f052daf1d23 preview w440 h290 - Депутат Житомирської міськради заявив, що готовий скласти мандат через своє «кнопкодавство», але є умова

Депутат від Блоку Петра Порошенка, радник мера Олександр Черняхович підтвердив, що на першому пленарному засіданні чергової сесії Житомирської міської ради проголосував за іншого депутата – голову фракції БПП Юрія Мойсеєва.

Про «кнопкодавство» на другому пленарному засіданні сесії, яке почалося 22 червня о 15:00, заговорив депутат від ВО «Свобода» Олег Черняхович.

«Під час голосування по проєкту Новий бульвар відбувся факт «кнопкодавства», це вже є засобах масової інформації, я сам передивився трансляцію, побачив цей момент, потім факт голосування: мій однопрізвищник проголосував за Юрія Мойсеєва, якого на той момент не було в залі. Я звертаюся до Олександра Черняховича – визнати, був такий факт чи не було», — сказав Олег Черняхович.

Виправдовувати свого колегу взявся сам Юрій Мойсеєв.

«Мені в цей момент треба було терміново вийти і я попросив Олександра Черняховича проголосувати за мене. Я залишив карту і попросив за мене проголосувати», — сказав Юрій Мойсеєв.

Олександр Черняхович також підтвердив, що проголосував за колегу-депутата.

«Я підтверджую, що натиснув кнопку за Юрій Мойсеєва і згоден скласти депутатський мандат після того, як перший депутат Верховної ради за те, що «кнопкодавить», зніме з себе депутатські повноваження», — наголосив Олександр Черняхович.

Голова регламентної комісії, депутат від ВО «Свобода» Сергій Онищук пообіцяв розглянути це питання на комісії та запросив на засідання комісії Юрія Мойсеєва та Олександра Черняховича.

Також у Олега Черняховича була пропозиції переголосувати питання, під час якого відбулося «кнопкодавство» — за проєкт-переможець конкурсу на кращий загальноміський громадський проєкт Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Депутати проголосували за повернення до розгляду відповідного проєкту рішення, проголосували «пакетом» за всі правки та ще раз ухвалили рішення в цілому.

Зазначимо, що 18 червня за кілька годин після «кнопкодавства» Олександр Черняхович заявляв, що в нього «була спроба натиснути кнопку», але він не впевнений – натис чи ні.

Нагадаємо, на першому пленарному засіданні черговій сесії Житомирської міської ради 18 червня депутати не змогли розглянути всі питання порядку денного й після 60-го питання мер оголосив «перерву до понеділка».

Як повідомляв Житомир.info, чергова сесія Житомирської міської ради 18 червня 2020 року проходила у закритому режимі, без присутності журналістів, але з онлайн-трансляцією, у порядку денному було 64 питання.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram