Депутати затвердили міський бюджет на 2018 рік в розмірі 2,8 млрд грн.

Таке рішення було прийняте на черговій сесії Житомирської міської ради 18 грудня: «за» проголосували 27 депутатів з 34 присутніх (всього в міській раді 42 депутати).

Голова бюджетної комісії та керівник фракції БПП Юрій Мойсеєв визнав, що запропонований проект бюджету неідеальний, але його треба приймати.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Депутати затвердили «неідеальний» бюджет Житомира на наступний рік: «за» проголосували 27

«Дохідна частина планується на наступний рік 2,8 мільярди, видатки – 2 млрд 832 млн грн. Це буде бюджет адміністрування, ми повинні контролювати надходження податків до бюджету, ми маємо контролювати працевлаштування, бо це надходження ПДФО, і треба плідно попрацювати над адмініструванням податків, бо це дохідна частина бюджету. 2,6 млрд ми зараз розподілимо між нашими розпорядниками коштів. Я прошу підтримати цей бюджет, він не є ідеальним, ми будемо працювати над змінами до цього бюджету, але бюджет утримання ми маємо проголосувати. Прошу колег-депутатів проголосувати не залежно від тих вказівок, які є з міста Києва», — сказав Юрій Мойсеєв.

Депутат від ВО «Батьківщини» Іван Мартинчук заявив, що фракція за міський бюджет голосувати не буде.

«Наша фракція «Батьківщини» не голосуватиме за бюджет, бо він незбалансований… Наша позиція в тому, що є незбалансованість по зарплатам, освіта і медицина, і ми знову будемо відривати з міського бюджету кошти», — сказав Іван Мартинчук.

Мер Сергій Сухомлин також наголосив на проблемах бюджету розвитку.

«Бюджет розвитку на наступний рік – близько 200 мільйонів гривень. І це не бюджет розвитку, а бюджет «утримання», — наголосив Сухомлин.

Детальніше про плани витрачання коштів бюджету розвитку дивіться у сюжеті

Нагадаємо, загальний обсяг міського бюджету на 2018 рік розрахований в сумі 2 млрд 848 млн 289,7 тис. грн, що на 38 млн 826,4 тис. грн або 101,4% більше очікуваного виконання бюджету за 2017 рік.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram