fa21fe497231ed2fa7ac68195e69ec72 preview w440 h290 - Депутати Житомирської міськради розглянуть звернення до Путіна з вимогою звільнити українських моряків та всіх полонених

Депутати Житомирської міської ради будуть розглядати звернення до російського президента Володимира Путіна з вимогою звільнити українських моряків та всіх полонених, які знаходяться у в’язницях РФ.

Пропозицію включити це питання до порядку денної позачергової сесії міськради 7 грудня озвучив мер Сергій Сухомлин.

«Сьогодні, заходячи в міську раду, ви бачили прапор Військово-морських сил України. Давайте розглянемо це звернення, текст розданий», — сказав Сергій Сухомлин.

За проголосували 35 з 38 присутніх депутатів (всього в міській раді 42 депутати).

«Вимагаємо від Вас негайного звільнення українських моряків, захоплених у Керченській протоці, а також повернення усіх полонених українців, які незаконно утримуються у в’язницях Російської Федерації», — зазначається у зверненні.

Як житомирські депутати приймали звернення до президента РФ
з вимогою звільнити українських бранців, дивіться у сюжеті

Нагадаємо, 7 грудня 2018 над Житомирською міською радою підняли прапор Військово-Морських Сил України на підтримку 24 українських моряків, незаконно затриманих біля Керченської протоки.

dsgrh - Депутати Житомирської міськради розглянуть звернення до Путіна з вимогою звільнити українських моряків та всіх полонених

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram