a7a1c25096602a731a2a148725113c53 preview w440 h290 - Директор житомирського Центру первинної медико-санітарної допомоги написав заяву на звільнення

Директор комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради Іван Дідик написав заяву на звільнення.

Цю інформацію 13 листопада в коментарі Житомир.info підтвердила заступниця мера Марія Місюрова.

«Так, Іван Дідик написав заяву на звільнення за згодою сторін. 17 листопада в нього останній день роботи, потім оголосимо конкурс», — сказала Марія Місюрова.

Зауважимо, що 2 листопада мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про покладання обов’язків директора ЦПМСД на заступницю директора з фінансово-економічних питань Оксану Кравченко «на період тимчасової непрацездатності Дідика І.В».

Нагадаємо, на місцевих виборах 2020 року Іван Дідик балотувався в депутати Житомирської міської ради від Партії розвитку громад, яка не подолала прохідний бар’єр у 5% і не потрапила в міську раду.

Як повідомляв Житомир.info, Іван Дідик призначений на посаду головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради з 4 травня 2018 року, контракт з ним був укладений на п’ять років – до 4 травня 2023 року.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram