2dcf8b97bb9fbbf8c64e5af91b9edbf6 preview w440 h290 - Діти й дорослі у вишиванках, святкові фото на згадку, вручення нагород – День Прапора у Житомирі. Фоторепортаж

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Цьогоріч у Житомирі локація відзначення свята змінилася: зазвичай стяг піднімали на майдані Корольова, а сьогодні він замайорів на 50-метровому флагштоці, встановленому в оновленому сквері на майдані Соборному.

Святкування цього року було й незвично велелюдним: ще з 8:30 год. житомиряни, дорослі й малі, вбрані у вишиваний одяг або з елементами державної символіки, почали збиратися у центр міста з родинами і друзями, аби долучитися до важливої події й помилувалися стягом, що здійнявся під небо.

Після урочистого підняття прапора нагородили видатних житомирян, військовослужбовцям вручили нагороди, ордени та ключі від квартир. Затим усі охочі робили фото та селфі на фоні прапора, не шкодували один одному усмішок і щиро обіймалися.

Житомир.info вів пряму трансляцію з урочистостей на Соборному

Як на майдані Соборному відзначали День Прапора-2021, дивіться також у відеосюжеті на нашому сайті

Як повідомляв Житомир.info, 9 серпня 2021 на майдані Соборному в Житомирі встановили 50-метровий флагшток, на якому до Дня незалежності замайорить прапор розміром 14х8.

Як у Житомирі День Прапора відзначали у 2020 році, дивіться тут

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram