У школі англійської мови WinWin відбулася друга церемонія вручення міжнародних кембриджських сертифікатів. Їх отримали п’ятдесят дітей віком від 7 до 12 років, які успішно склали іспити.

WinWin Educational Center має ліцензію на проведення іспитів з англійської мови з 2019 року. Міжнародний сертифікат надає можливість отримати підтвердження свого рівня та визнаний у всьому світі.

«У нас є три рівні дитячих іспитів кембрійських, це Starters, Movers, Flyers. Це логічне завершення курсу. Це кембриджські іспити, вони міжнародні, приймаються всіма країнами. Якщо сім’я переїздить за кордон, дитина може без проблем навчатися в іноземній школі», – говорить академічний менеджер Анастасія Данилко.

Всі викладачі WinWin сертифіковані за міжнародним стандартом CELTA, а іспити проходять за вимогами, які встановлює Кембридж.

«Якщо ми говоримо про дитячі іспити, то вони проходять у паперовому вигляді. Там є чотири частини: читання, письмо, слухання та говоріння», – зазначає академічний менеджер Анастасія Данилко.

Занурення в англомовне середовище, нестандартні уроки та індивідуальний підхід до кожного – саме цим приваблює школа англійської мови WinWin, говорять батьки студентів.

«Наразі ця школа є найкращою в області, тому що тут є можливість скласти міжнародні іспити для дітей маленького віку. З маленького віку вона готує себе, тому в майбутньому вона не буде боятися складати іспити з будь-якого предмету, особливо з англійської. Хочу зазначити, що можливість складати іспит тут дає незалежне оцінювання. Вас оцінюють в Кембриджі, ви можете бути впевнені у цих результатах», – ділиться мама студентки школи WinWin Юлія.

«Я задоволена, у мене тут навчається двоє дітей чотири роки. Старший склав іспит на відмінно рівень А1, і вже другий на Movers склав. Їх це стимулює, підштовхує до кращих кроків. Вони порівнюють себе з однолітками в групових заняттях: чого вони варті, до чого прагнуть та чого хочуть досягти», – каже мама студента школи WinWin Інна.

Самі студенти розповідають, чому вивчають англійську та що їм подобається у школі WinWin.

«У школі багато дітей, і коли тебе не викликають, а інших викликають, то це якось не дуже. А тут кожного викликають, кожному пояснюють, приділяють кожному багато уваги», – говорить студентка школи WinWin Арина.

«Щоб, коли приїде якийсь чоловік, який не знає українську, а знає лише англійську, могла пояснити йому куди йти», – ділиться студентка школи WinWin Марія.

«Я отримав сертифікат – Movers. Англійську вивчаю, щоб колись поїхати до свого дяді, який живе в Англії, і там навчитися ще більше говорити англійською мовою. Звичайно, це гарне місце, тому що тут вчителі гарно займаються, щоб потім нас навчити всіх. А ще тут можна вчитися з друзями, а можна одному. Тут вчителі добріші й краще знають англійську, а також тут можна скласти іспит», – ділиться студент школи WinWin Григорій.

Офіційний екзаменаційний центр WinWin знаходиться за адресою м. Житомир, вулиця Шевченка, 18а.

Більше інформації про іспити та навчання можна дізнатися за номером: 0672507987 або за посиланням: http://bit.ly/3bQXK8A

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram