a7c1a34414911af709de66c92e7af784 preview w440 h290 - До Дня туризму в Житомирі визначать 5 кращих туристичних агенцій, містянам пропонують долучитися до голосування

З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму 24 вересня у Житомирі обиратимуть п’ятірку найкращих туристичних агенцій. Тож містянам пропонують проголосувати за улюбленого туроператора.

Про це 13 вересня повідомили на сайті Житомирської міськради.

«Ідея заходу – популяризація туризму, туристичних (популярних, і не тільки) маршрутів, висвітлення внеску туризму в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн та культуру», – зазначено у правилах заходу «Найкраща туристична агенція міста Житомир».

До 20 вересня житомиряни мають змогу проголосувати за улюбленого туроператора. Форма для голосування ТУТ

Правила заходу:

— Найкращі туристичні агенції обиратимуть житомиряни за допомогою Google Forms, де вказуватимуть таку інформацію:

  • Прізвище та імя;
  • номер телефону (за бажанням);
  • послугами якої туристичної агенції (туроператора) користуєтесь;
  • невеликий відгук обраної туристичної агенції;
  • перерахуйте туристичні маршрути (міста, країни),які найчастіше відвідуєте.

— Користувачі усвідомлюють, що всі заходи, які організовує та проводить Управління культури Житомирської міської ради, є публічними заходами. Вони можуть бути предметом висвітлення у ЗМІ, як онлайн в Інтернеті та/або соціальних мережах, так і оффлайн на радіо, телебаченні та у друкованих засобах інформації. Користувачі повинні розуміти, що вони можуть потрапити на фото або відео у матеріали, що висвітлює захід.

— Кожен користувач, пройшовши Google Forms, автоматично підтверджує, що він згоден на використання його матеріалів (онлайн-анкети) для реклами заходу без будь-якої оплати за таке використання як з боку Організатора захід, так і з боку будь-яких третіх осіб, яким Організатор надав право на їх використання.

Як повідомляв Житомир.info, за даними Головного управління статистики, у 2020 році жителі Житомирської області здійснили подорож до 32 країн світу. За кордон виїжджали 10 513 туристів, а це майже вдвічі менше, ніж у 2019 році. Позицію найпопулярнішої країни серед туристів утримує Єгипет.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram