2017 07 14cvPol 4 w440 h290 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

У Житомирі розпочалися роботи з реалізації проекту бюджету участі «Польський цвинтар – історико-культурний музей-заповідник у місті Житомирі».

Про це 14 липня повідомила прес-служба Житомирської міської ради. 

«Проект переміг під час загальноміського голосування у 2016 році. Ідея проектної пропозиції полягає в тому, щоб розчистити Польський цвинтар від зелених насаджень, що безконтрольно розрослися на кладовищі, встановити огорожу та облаштувати пішохідні доріжки для туристів. Вартість проектної пропозиції становить 999 000 грн», — інформує мерія.

За даними міськради, 13 липня відбулася виїзна робоча нарада на територію Польського цвинтаря за участі автора проекту Анатолія Глюзи, голови Координаційної ради Сергія Намєсніка та виконавчих органів міської ради.

«По плану до 25 липня повинні завершити вирізку всіх хворих дерев, огорожу встановимо до 2 серпня. До кінця наступного місяця плануємо закінчити всі поточні роботи з реалізації проекту Польського кладовища», – пояснив радник міського голови Олександр Черняхович.

За результатами наради до 18 липня буде детально прораховано кошторис витрат на встановлення огорожі, її довжину та місце встановлення.

«Кладовище було засноване ще в 1801 році і є одним із найстаріших в Україні. Цвинтар прирівнюють до львівського Личаківського кладовища. Там поховані видатні діячі польської культури, які зробили внесок в розвиток міста. Польське кладовище у Житомирі є пам’яткою архітектури, історії та монументального мистецтва», — повідомляє мерія.

Нагадаємо, проект бюджету участі «Польський цвинтар – історико-культурний музей-заповідник у місті Житомирі» у 2016 році став третім за кількістю голосів та увійшов до 11 проектів, які реалізують за кошти бюджету участі.

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році до бюджету участі житомиряни подали 99 проектних пропозицій, авторам проектів про фестиваль сновидінь у Житомирі та реконструкцію двох будівель юристи винесли зауваження.

cvPol 8 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

cvPol 7 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

cvPol 9 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

cvPol 4 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

cvPol 1 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

cvPol 5 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

cvPol 3 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

cvPol 6 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

cvPol 2 - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря

Фото Житомирської міськради

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - До кінця серпня в Житомирі планують завершити проект бюджету участі з упорядкування Польського цвинтаря


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram