Догляд за домашнім улюбленцем — це не лише складання збалансованого раціону та регулярні прогулянки. Це також і щоденний догляд, зокрема й за гігієною ротової порожнини.

Після прийому їжі між зубами собаки можуть залишатися шматочки корму, які згодом сприятимуть появі зубного нальоту та каменю. Прибрати їх можна за допомогою щітки та пасти.

Проте такий спосіб не дає змогу дістатися важкодоступних зубів. Тоді на допомогу приходить додатковий корм DentaLife для собак, який дає змогу тварині самій чистити собі зуби, і вже за чотири тижні прибирає зубний наліт.

Особливості піклування про зуби собаки за допомогою корму DentaLife

Додатковий корм DentaLife — ефективний засіб проти нальоту та подальшого розвитку зубного каменю в собак. Він випускається у формі паличок, що дає харчуванню відразу 2 переваги:

  • палички зручні для тварин — собаки асоціюють їх із кістками та намагаються розгризти;
  • форма та пориста структура сприяють очищенню зубів у важкодоступних місцях, куди майже неможливо дістатися зубною щіткою.

Окрім форми DentaLife відрізняється якісним складом, до якого входять:

  • вітаміни А, D3, E;
  • мінерали: кальцій, цинк, натрій;
  • злаки;
  • м’ясо та субпродукти;
  • антиоксиданти.

Виробники прибрали зі складу корму шкідливі інгредієнти: цукор та барвники. Це робить DentaLife корисним не тільки для зубів та ясен тварини, а також і для її загального самопочуття.

Правила використання корму DentaLife

Перш ніж придбати спеціальне харчування для чищення зубів собаки DentaLife, важливо підібрати варіант для породи вашого домашнього улюбленця. Компанія Purina, яка й займається розробкою та виготовленням корму, пропонує смаколики для:

  • собак маленьких порід;
  • собак середніх порід.Врахуйте, що вся лінійка призначена для дорослих тварин, у яких уже повністю сформований зубний ряд.Додатковий корм підходить для щоденного догляду. Регулярне його вживання навіть підсилює очищаючу дію та стає відмінною профілактикою зубного каменю та пародонтозу — стоматологічних захворювань, на які страждають багато порід собак.Неправильне та незбалансоване харчування, недостатній догляд за порожниною рота, генетична схильність та вік тварини — усі ці чинники можуть негативно впливати на стан ротової порожнини вашого собаки. Тому важливо комплексно підійти до розв’язання проблем і поєднати щоденне чищення зубів із використанням додаткового корму. Також не забувайте регулярно відвідувати ветеринара, який зможе вчасно розпізнати та запобігати серйозним захворюванням зубів і ясен.

  • Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram