Страхова система Євросоюзу справедливо вважається однією з найдосконаліших, ефективних і прогресивних у світі.

У таких країнах, як Чехія, Німеччина, Швейцарія, медстрахування громадян є обов’язковим. Та й інші види страхування давно увійшли в побут, і ні в кого не викликає питань про їх корисність. В Україні ситуація виглядає не так оптимістично, але останнім часом намітився прогрес.

Сприяли цьому великі, надійні страхові компанії, які роками доводили ефективність роботи і переконали сотні тисяч клієнтів в тому, що страховий поліс в окремих випадках стає справжньою паличкою-виручалочкою. Одна з таких компаній — Страхова компанія «ARX», яка раніше називалася «АХА Страхування». Ребрендинг стався через зміну акціонерів, компанію придбав великий страховий канадський холдинг «Fairfax Financial Holding Limited». При цьому нова назва вже прижилася і була позитивно сприйнята клієнтами.

«ARX» в перекладі з латини означає «фортеця», «твердиня». «Ми прагнули, щоб логотип відображав впевненість і надійність нашої компанії, чия історія на ринку України нараховує вже 25 років, — розповідає голова правління СК «ARX» Андрій Перетяжко. — За підсумками першого півріччя вже ясно, що ці 6 місяців були дуже успішними, зміна акціонерів ніяк не вплинула на наші досягнення. За перші два квартали 2019 року ми зібрали понад 1,2 мільярда страхових премій, що на 25% більше аналогічного періоду минулого року, виплатили близько 483 млн грн і продовжуємо лідирувати в своїх традиційних сегментах. Hаш прибуток за перше півріччя навіть перевищив запланований рівень і склав 80 млн грн».

В день компанія виплачує клієнтам значну суму — понад 3,5 мільйона гривень. Найбільшим попитом, за словами Андрія Перетяжка, користуються поліси автострахування КАСКО — у клієнтів є широкий вибір продуктів різного наповнення та вартості. Сервісом клієнти задоволені — за даними eKomi «The Feedback Company», європейського лідера по роботі зі зворотним зв’язком клієнтів, рівень задоволеності у врегулюванні збитків становить 92-93%.

Крім продуктів КАСКО, популярним є страхування подорожуючих. Не дивно, адже такі поліси легко купити онлайн, прямо зі смартфона. Компанія впевнено тримає фокус на діджіталізацію, частка продажів тревел-полісів онлайн наблизилася до 30%. Збільшується кількість охочих купувати онлайн та ОСАЦВ — зараз це 5% від загального обсягу премій.

Успішно продається корпоративне страхування здоров’я, автоцивілка, агрострахування, а також унікальний для українського ринку продукт «Медицина без кордонів» (страхування від критичних захворювань, включаючи онкозахворювання).

«Зараз ми активно тестуємо новий продукт зі страхування здоров’я для роздробу, і незабаром запустимо інноваційну для України послугу, з фокусом на просування в онлайн», — підкреслили в компанії.

Актуальні послуги можна знайти на оновленому сайті компанії arx.com.ua


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram