У Житомирі в районі двох центральних вокзалів є два ринки: біля залізничного – «Привокзальний», а ближче до автовокзалу – «Київський».

В червні цього року стало відомо, що на місці ринку «Привокзальний» незабаром з’явиться великий магазин: приватне багатопрофільне підприємство «Захар», співвласниками якого є Слюсар Євгеній Валентинович та Кварацхеліа Мєдєа Годердзіївна – донька депутата Житомирської міської ради Годердзі Кварацхеліа, подало заявку на отримання містобудівних умов та обмежень щодо здійснення реконструкції об’єкту нерухомості, який знаходиться на орендованій комунальній земельній ділянці.

Станом на 30 серпня ринок не працює, бо йде ремонт.

Підприємцям, які торгували на «Привокзальному», влада пропонувала місця на інших ринках, зокрема – 240 вільних місць було на ринку «Київському», який знаходиться за кількасот метрів від «Привокзального».

Також на «Київський» ринок пропонували переміститися тим, хто торгує з асфальту, але станом на 30 серпня прилавки тут порожні і жвавої торгівлі як не було, так і не має.

Як повідомляв Житомир.info, 16 липня 2021 року під час позачергової сесії Житомирської міської ради депутати обговорювали роботу муніципальної інспекції, зокрема – боротьбу зі стихійною торгівлею, і депутати голосуванням визнати роботу муніципальної інспекції незадовільною. Але вже наприкінці липня «муніципалам» вдалося звільнити від торговців тротуари навколо Житнього ринку, боротьбу зі стихійною торгівлею збиралися продовжити в інших районах Житомира.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram