65612ebda44e038f992d96fb83ca3182 w440 h290 - Екологічна комісія Житомирської облради відмовилася розглядати питання щодо виділення землі ТОВ «Валки-Ільменіт»

Резонансний проект рішення «Про надання дозволу розроблення проекту відведення земельних ділянок комунальної власності для видобування корисних копалин загальнодержавного значення» 24 травня не набрав потрібної кількості голосів на постійній комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

«Пропозицію голови комісії Анатолія Мелашенка не погоджувати Житомирському обласному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс» в особі ДП «Коростенський лісгосп АПК» надання лісових земельних ділянок товариству «Валки-Ільменіт» у зв’язку із збуренням громадськості та позицією прокуратури Житомирської області депутати підтримали», — йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Екологічна комісія Житомирської облради відмовилася розглядати питання щодо виділення землі ТОВ «Валки-Ільменіт»

Також депутати в ході роботи комісії відмовили у погодженні надання спеціального дозволу на користування надрами ПАТ «Кварцсамоцвіти».

Депутати розглянули ряд питань, що стосуються охорони навколишнього середовища, зокрема звернення депутата обласної ради Олега Пінського щодо вивчення відповідності законам України діяльності звіроферми «Профуна», що у селі Сінгури Житомирського району.

Емоційним був розгляд звернення ще одного депутата обласної ради Сергія Орлюка стосовно екологічного забруднення каналізаційними стоками р. Гнилоп’ять від м. Бердичева до м. Житомира. В ході обговорення депутати запропонували декілька шляхів розв’язання проблеми, один з яких- це побудованових очисних споруд. З цього приводу планується розробити і направити звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України з проханням виділити необхідну суму.

Загалом на комісії було розглянуто 24 питання порядку денного, з яких були прийняті відповідні рішення та рекомендації.

Як повідомляв Житомир.info, прокуратура Житомирщини вимагає зняти з розгляду
на сесії облради проект про відведення ТОВ «Валки-Ільменіт» 115 га
земель лісогосподарського призначення для видобування титану до
вирішення спорів в судах. Франція «Блок Петра Порошенка «Солідарність» оприлюднила свою позицію щодо проекту рішення про виділення земельних
ділянок ТОВ «Валки-Ільменіт» — не підтримувати.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram