2017 09 25poZm 3 w440 h290 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик

Маленькі мешканці ОСББ «Щаслива оселя», що на проспекті Незалежності у Житомирі, давно мріяли про сучасний ігровий майданчик поблизу свого будинку. Зрештою, мрії збуваються разом із «Фондом родини Розенблат».

«Ми почули, що «Фонд родини Розенблат» дарує майданчики, ми звернулись до них, написали заяву і дуже швидко ми отримали цей чудовий подарунок. Посмішки дітей, вони радісні, дійсно майданчик дуже кольоровий, гарний, зручний, всі дуже раді», — каже керуюча справами ОСББ «Щаслива оселя 29-А» Людмила Панченко.

Тепер замість застарілих ігрових конструкцій у дворі стоїть сертифікований спортивно-ігровий майданчик з гойдалками та гірками. Артем разом із друзями вже перевіряє його на зручність та пояснює, чому з його обличчя не сходить посмішка.

«Тому, що тут побудували нові гойдалки і нову гірку. З’їжджати дуже зручно», — говорить Артем.

Тішаться появою нового майданчику не лише діти, а й батьки.

«У нас багато дітей, багато будинків, на цьому майданчику різна вікова категорія. Ми дуже вдячні, нам і нашим дітям подобається цей ігровий майданчик», — розповідає Ірина Тарасюк.

На відкриття майданчику завітав і народний депутат України Борислав Розенблат. Нардеп ділиться: налаштовані і надалі підтримувати ініціативи мешканців ОСББ. Каже: силами фонду в Житомирі та області вже встановили більше 20 дитячих майданчиків, і на цьому зупинятися не збираються, адже щасливі діти – щасливе майбутнє.

«Тут великий дитячий майданчик, який, на мою думку, використовувався не зовсім за призначенням. Ми вирішили його обладнати, і це лише початок. Я вважаю, що наступного року повинні додатково тут встановити спортивний майданчик для того, щоб тут було місце для відпочинку не тільки для дітей, а і для дорослих, щоб вони могли займатися спортом. Ми обіцяли і ми будемо робити усе, що в наших силах, щоб підтримувати розвиток ОСББ і дарувати людям задоволення», — зазначає народний депутат України Борислав Розенблат.

На ігровому комплексі подарунки не закінчились: для місцевої дітвори влаштували продовження свята з мильними кульками та казковими героями.

poZm 2 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик

poZm 1 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик

poZm 8 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик

poZm 3 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик

poZm 4 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик

poZm 5 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик

poZm 6 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик

poZm 7 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик

Житомир.info

b5aa49d811817a36d192157d6b6f0df6 - «Фонд родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ новий спортивно-ігровий майданчик


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram