2017 10 10zbirka FRozenblat 02 w440 h290 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

9 жовтня у Житомирі презентували збірку поезії «Музика наших сердець», до якої увійшли вірші житомирських школярів та студентів. За словами представників Фонду родини Розенблат, до книги увійшли вірші  лауреатів та дипломантів конкурсу «Моя рідна українська мова».

«Ми побачили скільки в нас талановитих дітей, яким необхідно бути почутими. І поезія — це музика серця, музика душі. І своєю збірочкою ми хотіли, щоб цю музику почули й інші. Це діти зі своїм світоглядом, зі своїми думками, дуже часто досить дорослими думками. Іноді, коли читаєш поезію, а потім дивися на вік дитини, то навіть не уявляєш, що дитина в такому віці може писати такі дорослі вірші», — розповідає співзасновниця Фонду родини Розенблат Олена Розенблат.

Впродовж презентації юні автори читали свої твори, які подекуди здавались абсолютно недитячими. Дар’я Собчук – студентка першого курсу музичного училища, однак свій вірш «Солдате, я пишу тобі листа…» написала ще навчаючись в школі.

«У мене є хрещений батько, його звати Андрій. І на той момент, а це був початок військових дій, його відправили в АТО. Звичайно, це було важко як для мене, так і для усієї моєї сім’ї. І, звичайно, усі ці моменти втілились у цей вірш», — розповідає Дар’я.  

Дівчина зізнається: це вперше її твори опублікували у збірці.  

«Коли дізналась про книжку, це були просто неймовірні враження, я була в шоці. Бо мені здається, що в житті таке випадає лише один раз. Принаймні, в моєму житті – це вперше. Емоції просто зашкалювали. Якось, знаєте, і самооцінка піднялась. І, звичайно, батьки за мене дуже раділи», — каже дівчина.

Надзвичайно важливо підтримувати та розвивати таланти дітей ще змалку. В цьому переконаний гість презентації мовознавець Олександр Авраменко.

«Обов’язково – не боятись, розкривати себе. Якщо не буде таких людей, як Олена Розенблат і такі фонди, що підтримують, то хто ж їх розкриє? Важливо, щоб люди в себе повірили. Дитина може писати поезію і навіть не знати, що це дуже талановито», — вважає мовознавець Олександр Авраменко.

«Музика наших сердець» — це перша книга, яку Фонд родини Розенблат видає самостійно, взявши на себе усі організаційні та фінансові питання. Раніше благодійники вже фінансували видання житомирських авторів і готові підтримувати обдаровану молодь й надалі.

Як повідомляв Житомир.info, Фонд родини Розенблат оплатить складну операцію для житомирського військовослужбовця в Ізраїлі.

zbirka FRozenblat 02 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 03 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 04 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 05 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 06 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 07 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 08 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 09 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 10 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 12 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

zbirka FRozenblat 13 - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів

Житомир.info

 

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Фонд родини Розенблат видав та презентував збірку поезій обдарованих житомирських школярів


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram