f012fe09ca3700db4e29a2a36303f341 preview w440 h290 - Голова Житомирської ОДА представив свого нового заступника і побажав йому довести, що він «справжній профі»

Сьогодні до команди Житомирської ОДА приєднався Юрій Денисовець – новий заступник голови облдержадміністрації.

Про це 5 жовтня повідомив голова ОДА Віталій Бунечко.

«Слід відзначити, що усі ми добре обізнані з його професійними якостями, адже вже не перший рік співпрацювали з Юрієм Миколайовичем під час його роботи на посаді голови Коростишівської районної державної адміністрації, а потім – очільника великого об’єднаного Житомирського району. Разом ми втілювали у життя головні реформи та сприяли реалізації ініціатив Президента України та урядових програм. Насамперед хочу побажати Юрію відчути в собі нові сили, натхнення та абсолютну впевненість для роботи заради розвитку Житомирщини. Ні на мить не сумніватися у своїх ідеях і мріях, бажаю рішуче і сміливо йти тільки вперед і всім навколо довести, що ти – справжній профі», — йдеться у дописі.

Голова ОДА також побажав новому заступнику скоріше влитися в напружений ритм роботи, опанувати всі тонкощі й нюанси й з успіхом використовувати власний професійний досвід на практиці, досягаючи відмінних результатів.

«Бажаю креативних ідей та блискучих думок, й найважливіше, незгасного ентузіазму. Успіхів і великих досягнень на новій посаді», — написав Віталій Бунечко.

Зауважимо, що в дописі не вказано, за які саме сфери відповідатиме Юрій Денисовець, хоча на даний час вакантною є лише посада заступника голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації.

Нагадаємо, розпорядженням від 28 вересня 2021 року президент Володимир Зеленський звільнив Юрія Денисовця з посади голови Житомирської райдержадміністрації, де він працював з лютого 2021 року. Денисовец розповів, що очікує призначення на посаду заступника голови ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, відповідно до затвердженого 2 лютого 2021 року розподілу обов’язків, у голови ОДА Віталія Бунечка є п’ять заступників: перший заступник (цю посаду займає Наталія Остапченко), два заступники (Віктор Градівський, Юрій Оханський, заступник з питань взаємодії з правоохоронними органами (Олександр Федько) і заступник з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації (вакантна посада).

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram