0ef1e6bfb20e1dc510fe0be96a9ab7b7 preview w440 h290 - Голови ОДА та Житомирської облради в день людей похилого віку відвідали геріатричні пансіонати

1 жовтня, в Міжнародний день похилого віку керівники області вже традиційно поїхали в геріатричні пансіонати.

Цього року голова облдержадміністрації Віталій Бунечко привітав підопічних Житомирського геріатричного пансіонату, а голова обласної ради Володимир Федоренко завітав до комунальної установи «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці» Житомирської обласної ради.

Також пресслужба облради надає довідкову інформацію про пансіонат, який відвідав Федоренко: Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці є стаціонарною соціально-медичною установою загального типу для постійного проживання 255 громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які потребують постійного стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. На даний час в пансіонаті проживає 192 підопічних, які забезпечені всім необхідним для культурного, побутового та медичного обслуговування, серед яких: 14 — учасників війни,37 — ветеранів праці, 6 — членів сімей загиблих. Серед проживаючих пансіонату біля 70 громадян, віком понад 80 років. Всього обслуговуванням підопічних пансіонату фактично зайнято 141,5 посад штатних працівників. В установі діє медико-санітарна частина в складі 75 штатних працівників, які цілодобово забезпечують медичне обслуговування проживаючих пансіонату. Серед медичних працівників: 1 лікар, 15 середніх та 59 молодших медичних працівників. У допоміжному господарстві пансіонату утримується 31 голова ВРХ (у т.ч. 11 корів),37 свиней та 2 коней. Для потреб допоміжного господарства на осінньо-зимовий період заготовлено 14 тонн сіна. Вирощено та вироблено: хліба та хлібобулочних виробів – 25265 кг, овочів – 1831 кг, м’яса – 1748 кг, молока – 18342 кг.

Як вітали підопічних обох пансіонатів та в яких умовах вони живуть – дивіться нижче на фото.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирі на Михайлівській 1 жовтня 2021 року влаштували свято з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку з виставками, майстер-класами та виступами творчих колективів.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram