Нова тротуарна плитка, лавки, сучасні ліхтарі, мурали на будинках, фонтан та багато зелені – все це зображено на фото дизайн-проекту майбутньої реконструкції Польського бульвару, що в мікрорайоні Маликова.

Проект відновлення бульвару 8 квітня у Facebook показав головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

«З однієї сторони, стан самого бульвару не витримує ніякої критики, з другої – і те, що було, після зимових аварійних робіт, зруйновано, а рекордна кількість проектів, що проходять по «Бюджету участі» (сцена, фонтан, дитячий майданчик, громадська бібліотека, сходи до Кам’янки) вимагають комплексного рішення всієї міжбудинкової території. Зображення говорять самі за себе, чи вдалось все це поєднати та надати простору нової якості (безбар’єрність, пандуси, тактильність, велодоріжки, благоустрій, озеленення та навіть мурали на глухих торцях будинків, що виходять на бульвар)», – йдеться у дописі Юрія Безбородова.

Такий вигляд Польський бульвар мав узимку 2016 року

5cab6967e7907 original w859 h569 - Головний архітектор Житомира показав проект реконструкції Польського бульвару

5cab697332ed9 original w859 h569 - Головний архітектор Житомира показав проект реконструкції Польського бульвару

5cab6980cfaaa original w859 h569 - Головний архітектор Житомира показав проект реконструкції Польського бульвару

Як повідомляв Житомир.info, 1 березня 2019 року головний архітектор Житомира Юрій Безбородов у Facebook анонсував реконструкцію фонтану «Космонавт», що у мікрорайоні Польова, та площі кругом нього.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram