Голова Житомирської ОДА підписав 4 меморандуми про співпрацю з інвесторами.

Про це Ігор Гундич написав 14 грудня на своїй сторінці у Facebook.

«Готовий і надалі водити інвесторів за руку і бити по руках тих чиновників, які намагатимуться створювати бюрократичні перепони для бізнесу. Сьогодні підписав 4 меморандуми про максимальне сприяння з українськими та іноземними інвесторами щодо будівництва потужних сонячних електростанцій на датських та ірландських інвестиціях, виробництва ефірних олій на польських інвестиціях, а також виробництва бетонних виробів на українських інвестиціях. Ці документи підтверджують наші серйозні наміри щодо початку їх реалізації вже у 2018 році. 80 інвестиційних проектів втілюється сьогодні на Житомирщині. 2000 додаткових робочих місць створено у 2017 році на нових виробництвах. Як керівника області мене не може це не радувати», — написав Ігор Гундич.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Гундич підписав меморандуми з інвесторами і хоче, щоб у Житомирській області виробляли ефірну олію

Як повідомляв Житомир.info, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич 23 лютого підписав меморандум про реалізацію інвестиційного проекту на 120 мільйонів євро та створення підприємства з виробництва біоетанолу.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram