2017 06 12gaz tryba w440 h290 - Калькулятор НКРЕКП тепер покаже, скільки у Житомирі та області коштує приєднання до газорозподільних систем

НКРЕКП розробила калькулятор визначення вартості послуги з приєднання до газорозподільних систем.

Про це 12 червня повідомляє прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«З метою забезпечення оперативності, підвищення рівня якості обслуговування споживачів та зручності отримання інформації Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробила та розмістила на своєму веб-сайті калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги з приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем», — йдеться у повідомленні.

Калькулятор дає можливість споживачам в оперативному порядку отримати відповіді на такі питання:

скільки буде коштувати послуга з приєднання, що є стандартним

в які терміни відбудеться приєднання

хто є виконавцем послуг

яка відповідальність виконавця за невчасне надання послуг.

Повідомляється, що раніше Комісія вже запустила калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги зі стандартного приєднання електроустановок замовника до електричних мереж електропередавальної організації.

«У разі порушення виконавцем умов договору на приєднання до газорозподільної системи (крім тимчасово окупованої території України та території проведення антитерористичної операції) просимо письмово інформувати НКРЕКП за адресою: 03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19 або електронною адресою: [email protected] з наданням підтверджуючих документів», — зазначають в Нацкомісії.

gaz 22 - Калькулятор НКРЕКП тепер покаже, скільки у Житомирі та області коштує приєднання до газорозподільних систем

gaz 23 - Калькулятор НКРЕКП тепер покаже, скільки у Житомирі та області коштує приєднання до газорозподільних систем

Як повідомляв Житомир.info, в березні цього року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання: населення мало сплачувати ПАТ «Житомиргаз» 1,91 коп. за 1 кубометр на годину (без ПДВ), а промисловість – 5,23 коп. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 3 квітня звернувся до керівництва НКРЕКП з пропозицією переглянути рішення щодо введення абонплати в тому вигляді, в якому воно було ухвалене початково, 10 квітня на засіданні НКРЕКП розглядали питання про призупинення та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП у сфері природного газу з метою недопущення підвищення загального рахунку для населення.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Калькулятор НКРЕКП тепер покаже, скільки у Житомирі та області коштує приєднання до газорозподільних систем


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram