3f934e9c55c4d36be13dc4549330f3a2 preview w440 h290 - Каменярі з Житомирської області спорудили пам’ятник першому українському космонавту Леоніду Каденюку

У Житомирській області каменярі створили пам’ятник льотчику-випробувачу, першому космонавту незалежної України Леоніду Каденюку. Гранітну споруду встановлять на Байковому кладовищі у Києві.

Про це 15 листопада на своїй Facebook-сторінці повідомив перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко.

«Останні штрихи кропіткої піврічної роботи Коростишівських каменярів та великих художників. Пам’ятник першому космонавту незалежної України, здійснившому політ у космос, Леоніду Каденюку вже завтра (16 листопада, – ред.) почнуть монтувати на Байковому кладовищі у Києві», – йдеться у дописі.

Автор пам’ятника – Анатолій Гайдамака. Скульптор – Володимир Шолудько.

Зазначено, що скульптура повністю виготовлена із покостівського граніту (Покостівка – село у Житомирському районі).

Офіційне відкриття пам’ятника заплановане на 19 листопада.

Нагадаємо, 31 січня 2018 року у віці 67 років помер перший космонавт України, народний депутат ІV скликання Леонід Каденюк.

Як повідомляв Житомир.info, 10 вересня 2017 року під час другого Космічного напівмарафону до Житомира завітав перший космонавт України Леонід Каденюк. Поки марафонці долали кілометрові забіги, на майдані Соборному відбувалась фото-автограф-сесія від Леоніда Каденюка.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram