f5b2a3f459f160038f66dbaa7106c6c8 preview w440 h290 - Камери не зафіксували, хто поламав лавочку в сквері на Лятошинського в Житомирі, але вона на гарантії

Одномісну лавочку в сквері на перетині вулиць Лятошинського та Небесної сотні у Житомирі, яку поламали на вихідних, відремонтує підрядна організація, що її встановлювала.

Про це у коментарі Житомир.info 27 серпня повідомив заступник директора КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради Володимир Савченко.

«Сьогодні телефонували підряднику стосовно необхідності ремонту. Згідно з договором, гарантія на сквер – 10 років. Тож лавку відремонтують», – запевнив Володимир Савченко.

Він також зазначив, що камери відеоспостереження, які встановлені в сквері, не зафіксували моменту злому лавки, адже ані зовнішнє освітлення, ані, власне, камери поки що не підключені.

Володимир Савченко дивується такому ставленню містян до об’єктів благоустрою.

«Звісно, коли використовувати ті лавки не за призначенням, якщо по кілька осіб «налягатимуть» на спинку, то вони ламатимуться. Все зроблено для людей, але вони того не цінують», – каже Володимир Савченко.

Стосовно псування майна КП «Зеленбуд» напише заяву до поліції.

Як повідомляв Житомир.info, по обіді 26 серпня 2019 року користувачі соцмережі почали поширювати світлини з поламаною лавкою у сквері на Лятошинського – Небесної сотні.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram