У Житомирі 7 жовтня ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» розпочало фрезування асфальтного покриття на правій смузі руху по вулиці Київській, на ділянці від вулиці Небесної сотні до Покровської.

За словами заступника Житомирського міського голови Олександра Шевчука, на завершення роботи будівельникам потрібно близько 10 робочих днів.

«Ми продовжуємо капітальний ремонт вулиці Київської – від Небесної сотні до перехрестя з вулицею Покровською. Загальна площа 2500 квадратних метрів. Плануємо закінчити цю ділянку протягом 10 днів. З підрядником погоджено, плити закуплені, люки готові, труби на ливневі системи (заміна буде близько 70 метрів). Усе в наявності. В зв’язку з реконструкцією відбулись у нас зміни в випуску тролейбусів: скасовано повністю маршрути №1-А та №1-Б, пройшли зміни по маршруту №4 та по маршруту №2. Але додано кількість тролейбусів на маршрути №7 та №2, тому на Київській в сторону залізничного вокзалу сполучення є. З мікрорайону Крошня тролейбуси ходять по вулиці Грушевського. На Богунію ходять через майдан Перемоги. Так, є певні незручності, але дороги треба робити, капітальні ремонти треба продовжувати. У нас два дні дощів і далі знову півтора тижня гарної погоди, тому ми плануємо все ж таки закінчити цю частину протягом найближчого часу. Ми з підрядником перед тим, як дати йому розпочати вже цю частину, проговорили терміни. Його ні погодні умови не лякають, він готовий працювати в дощ. Сьогодні вже фрезують. Він просить 3-4 дні на ремонт люків, виставлення та заміну плит, решіток. Максимум до понеділка-вівторка (12-13 жовтня) він готовий підготувати все до асфальтування і на наступному тижні, якщо все гаразд, то на вівторок (13 жовтня), максимум на четвер (15 жовтня) (будемо дивитись по погодних умовах, – ред.), плануємо асфальтувати перший шар. Можливо,ж вже запустимо транспорт. Якщо ні, то отримаємо ще плюс два дні на підняття люків до проєктних відміток. Вже тоді будемо облаштовувати останній шар. І ця частина від Покровської до Небесної сотні буде повністю відкрита», – розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Капремонт Київської на ділянці від Небесної сотні до Покровської у Житомирі підрядник планує завершити за два тижні

Після завершення ділянки від Небесної сотні до Покровської підрядна організація готова продовжувати роботи до вулиці Театральної.

«У нас залишається шматок дороги від перехрестя Київська – Покровська до вулиці Театральної. Там залишився шматочок до 2000 квадратних метрів. Тому, якщо все гаразд, плити всі в підрядника є, матеріали є, все закуплене, а він вчора нас в цьому запевняв, то, я думаю, що ми за тиждень-півтора справимось. Тобто, загальний сумарний час на завершення капітального ремонту у нас піде три, максимум чотири, тижні.

Нагадаємо, капітальний ремонт вулиці Київської у Житомирі розпочали 8 серпня від майдану Соборного. На першій ділянці (до вул. Театральної) завершили робити 4 вересня. Тоді ж розпочали ремонт на другій ділянці (від Театральної до Покровської), а вже за тиждень зрізали асфальт правої смуги на третій ділянці, від Покровської до Небесної сотні.

Як повідомляв Житомир.info, на початку літа 2020 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА проводив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні: 9 червня 2020 року визначили переможця – ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» з остаточною ціновою пропозицією 21 млн 222 тис. 465 грн 23 коп. 24 червня з фірмою підписали договір, де зазначено, що ремонтні роботи мають бути завершені до 31 грудня 2020 року. 17 липня підряднику перерахували 5 млн 239 тис. 496 грн як оплату придбання необхідних для ремонту матеріалів.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram