На територію Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи № 2, що поруч зі стадіоном «Спартак», зранку, 5 лютого, заїхала вантажівка з будівельними матеріалами. Через територію школи вона прямувала на сусідню ділянку, Хлібну 22-б. На сесії міської ради 18 грудня 2018 року депутати проголосували за розірвання договору на оренду за цією адресою. Однак орендар продовжує будівельні роботи на ділянці.

Коли вантажівка хотіла виїхати, проїзд заблокували працівники спортивної школи, машина зупинилася на стадіоні «Спартак». На місце події викликали поліцію.

«Близько 10-ї ранку на території дитячо-юнацької спортивної школи №2 за адресою вулиця Хлібна, 24 заїхала велика вантажівка без жодного дозволу: ні міської ради, ніякого розпорядження чи наказу не було, ні від департаменту освіти, ні попередивши нас, як адміністрацію школи. При цьому вони почали вигружати матеріали: бетонні плити і склали як їм зручно на територію Хлібна, 22-б. На даний час територія за адресою Хлібна 22-б у власності міста», — розповідає директор Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Людмила Новицька.

«Машину ми цю не замовляли, та чому вона тут знаходиться на території мені не зрозуміло. Тому я викликав поліцію, щоб встановити факт і розібратись в ситуації, що тут робить ця машина на стадіоні, з яких підстав вона тут знаходиться. Але побачив, що тут починається будівництво, напевно, вигрузка матеріалів, тому що ця машина приїхала загружена, а ось поруч, на вулиці, стоїть ще один автомобіль. Це говорить про те, що автомобілі будуть розгружати якийсь груз. Тому мені дуже боляче, адже прийнято рішення сесією Житомирської міської ради від 18 грудня 2018 року припинити користуватися земельною ділянкою», — говорить директор Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся» Валерій Шевчук.

Натомість забудовник запевняє: компанія має право на користування ділянкою, адже договір оренди був розірваний тільки однією стороною — міською радою.

«Це наша машина, ми заїжджали на територію, тому що ми працюємо і огородження встановлюємо тільки на своїх земельній ділянці. Ні в якому разі на територію школи ми не хочемо залазити і не будемо. На сьогоднішній момент ділянка знаходиться в оренді у ФОП «Литвиненко» і договір оренди діє. Адже договір оренди не може бути розірваним в односторонньому порядку. Школа звернулася, що переїжджаємо через їхню дорогу, але, наскільки мені відомо, це дорога загального користування. Тут буде проходити будівництво торгово-офісного центру з вбудованими житловими приміщеннями на верхніх поверхах», — запевняє співзасновник ТОВ «Артхаус Полісся» Андрій Добжанський.

Юрист орендаря додає, що рішення про скасування оренди було прийнято з порушеннями, тому вони звернулися до суду.

«Відбулось підготовче засідання, де орендарем була подана заява про забезпечення позову. Основною вимогою якої було призупинити дію рішення, яке, на наш погляд, є незаконне і з порушенням чинного законодавства. У зв’язку з цим судом були досліджені матеріали справи і визначено, що дійсно, дане рішення прийнято з повним порушенням процедури прийняття даного рішення. Тому судом, вбачаючи дані підстави, була задоволена заява про забезпечення і призупинено дію даного рішення», — каже юрист орендаря Вікторія Вольська.

Присутні письмово зафіксували факт заїзду транспортного засобу на територію стадіону «Спартак», однак поліція тут порушення не знайшла.

Наостанок директор Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся» запевнив, що підніматиме дане питання на депутатських комісіях та на сесії міської ради, яка відбудеться 7 лютого.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська міська рада вирішила припинити право користування ФОП Литвиненко В.В. земельною ділянкою на вул.Хлібна, 22-б біля стадіону «Спартак» за заявою директора ДЮСШ: відповідне рішення сесії, яке ухвалили 18 грудня 2018 року, опублікували на сайті міської ради 11 січня.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram