Невідомі хулігани пошкодили люки ревізії на Шодуарівських сходах в житомирському парку культури та відпочинку. Керівник реконструкції набережної Олена Розенблат розповідає: напередодні невідомі погнули нові встановлені конструкції.

«Насправді я обурена і мене переповнюють емоції. Тому що зі свого боку ми намагаємось зробити гарно, належним чином, якісно. Але, на жаль, є такі люди, які зацікавлені в тому, щоб це пошкодити і знищити. Ми просто побачили, що люди йшли і просто вирішили ногами вибивати ці люки ревізії. Шкода, що я можу ще додати. Сподіваюсь, що поліція надасть оцінку цим діям», – розповідає керівник реконструкції набережної Олена Розенблат.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Керівник реконструкції набережної Олена Розенблат показала, як хулігани понівечили люки на Шодуарівських сходах

Вчинок невідомих зафіксували камери відеоспостереження. На кадрах видно, як молоді люди цілеспрямовано шкодили конструкції. Керівник реконструкції набережної каже: фахівці-будівельники проведуть заміну люків, а також дослідять, чи не було завдано ушкоджень механізмам, які розташовані за ними.

«Однозначно треба буде змінювати всі ці дверцята. І дивитись, наскільки всередині пошкоджено чи ні», – каже Олена Розенблат.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram