Редакція Житомир.info 5 червня отримала відповідь колективу управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської облдержадміністрації у відповідь на публікацію з анонімним повідомленням про зловживання начальника управління та проханням оприлюднити його декларацію.

У листі колектив висловлює «глибоке обурення» оприлюдненою інформацію та розповідає, який чудовий в них керівник. Водночас викладені в анонімному листі звинувачення щодо премій, надбавок та списання палива у листі залишені поза увагою, але є прохання спростувати викладену анонімну інформацію та опублікувати колективний лист.

666666 - Колектив управління Житомирської ОДА, обурений «анонімкою» про начальника, прислав відповідь

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2015 року звільнився директор департаменту цивільного захисту населення ОДА Юрій Острожинський і т.в.о. директора був призначений його заступник Сергій Безносюк. В квітні цього ж року замість департаменту створили відповідне управління і його очолив Безносюк. У вересні 2019 року голова ОДА Віталій Бунечко свої розпорядженням перейменував управління цивільного захисту населення на управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram