c66e4a4242f349fadabf97554d0c8fcc preview w440 h290 - Колишній голова Житомирської ОДА, який став депутатом облради від «Пропозиції», перейшов в партію Кличка

Колишній голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич, який на виборах 2020 року був обраний депутатом обласної ради від партії «Пропозиція», перейшов до політсили Віталія Кличка УДАР.

Про це сам Гундич 23 вересня повідомив на своїй Facebook-сторінці.

«Сьогодні офіційно став частиною команди «УДАР Віталія Кличка. Житомирщина» як заступник голови організації. УДАР Віталія Кличка є активною політичною силою, погляди і принципи якої я поділяю. Будемо продовжувати рух Віталій Кличко та пришвидшувати зміни разом. Адже Київ – у топ-100 міст світу. Ці результати потрібно поширювати для всієї країни. Запрошую до нашої сили людей, які готові працювати і довіряють справам, а не гаслам. Дякую Олег Дзюбенко, Артур Палатний, Віталій Кличко за запрошення і довіру», — написав Ігор Гундич.

Зауважимо, ще наприкінці липня в місцевих ЗМІ з’явилася інформація, що Ігор Гундич став заступником голови обласної організації партії УДАР. За деякий час цю новину видалили, а Гундич в коментарі Житомир.info заявив, що інформація про його перехід до іншої партії не відповідає дійсності.

9900 - Колишній голова Житомирської ОДА, який став депутатом облради від «Пропозиції», перейшов в партію Кличка

Нагадаємо, з 1 вересня 2016 року, після відставки Сергія Машковського, Ігор Гундич тимчасово виконував обов’язки голови ОДА, а 27 жовтня цього ж року президент Петро Порошенко підписав указ про його призначення на посаду голови облдержадміністрації та особисто про це повідомив у Житомирі. 24 червня 2019 року президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Ігоря Гундича з посади голови Житомирської облдержадміністрації.

На позачергових парламентських виборах Ігор Гундич балотувався до Верховної ради по Житомирському округу №62 й посів третє місце: за нього проголосували 7,7% виборців (6 140 людей). На місцевих виборах 2020 року Ігор Гундич очолював список кандидатів в депутати обласної ради від партії «Пропозиція», обласною організацією якої керує мер Житомира Сергій Сухомлин.

Як повідомляв Житомир.info, обласну організацію політичної партії УДАР на початку червня 2021 року очолив перший заступник голови Житомирської облради Олег Дзюбенко, який був обраний депутатом від партії «Наш край» і досі є членом фракції цієї політсили.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram