7418fb079531ab13d9a35da4fce9efc2 preview w440 h290 - Колишній заступник мера Житомира став радником в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун

Колишній заступник мера Житомира Матвій Хренов став радником керівника Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун на громадських засадах.

Наказ про призначення Хренова своїм радником в.о. міністра Уляна Супрун підписала 19 липня.

«Реформа охорони здоров‘я розпочалась. Я долучаюсь до команди змін. Відповідатиму за майбутні трансформації спеціалізованій мед допомозі (лікарні, поліклініки). Роботи багато, і те що система потребує змін ні для кого не секрет. Система повинна працювати на результат для пацієнта, а не утримання лікарень! Над цим і буду працювати», — прокоментував своє призначення Матвій Хренов.

5b588f4b94137 body - Колишній заступник мера Житомира став радником в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун

Нагадаємо, 14 березня 2018 року мер Сергій Сухомлин призначив свого колишнього заступника з гуманітарних питань Матвія Хренова радником Житомирського міського голови на громадських засадах.

Як повідомляв Житомир.info, 26 лютого цього року заступник мера Житомира Матвій Хренов написав заяву на звільнення «за угодою сторін». На сесії міської ради 1 березня депутати проголосували за його звільнення.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram