4ed3cf267e597f6d5a6ac6a4027fc87e preview w440 h290 - Команда партії «Основа» вручила Центру реабілітації дітей-інвалідів реабілітаційну систему «Павук»

26 жовтня 2018 року в Коростені лідер партії «Основа» Сергій Тарута разом зі своєю командою та головами Житомирської обласної та Коростенської районної організацій політичної партії «Основа» Тамілою Ткачук та Олегом Гуріним вручили реабілітаційну систему «Павук» Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело Надії».

Реабілітаційна система «Павук» є важливим елементом для відновлювального процесу людей з проблемами хвороби ДЦП. Це обладнання дає позитивні результати при лікуванні хворих з цим діагнозом, що підтверджено світовим практичним досвідом реабілітологів та неврологів.

Вищезгадане медичне обладнання придбано за рахунок меценатів партії «Основа», які душею переживають і є не байдужими до дітей-інвалідів у Коростені, для повернення їх до активної участі в житті, відновлення їх соціального статусу. Слід зауважити, що в коростенському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело Надії» діти отримують лікувально-оздоровчий масаж, заняття з лікувальної фізкультури, оволодіння основними соціальними навичками, педагогічну та психологічну корекцію. Також тут проводиться соціально-психологічне консультування батьків, надання допомоги в організації лікування дітей, надається інша соціальна допомога.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Команда партії «Основа» вручила Центру реабілітації дітей-інвалідів реабілітаційну систему «Павук»

Втілити в життя відкриття на Житомирщині першого Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів «Джерело Надії» зуміла влада Коростеня на чолі з міським головою Володимиром Москаленком та з батьками, які виховують дітей із складними діагнозами. Також реалізувати цю ідею допомогли норвезька та британська благодійні місії.

Як зазначив за підсумками візиту лідер партії Сергій Тарута, для кожного з нас важлива сьогоднішня соціальна місія. Тому що у людей з’явилася надія на краще майбутнє. Соціальна відповідальність держави в нашому розумінні – це конкретні дії, які показують, що діти потрібні країні, і вони є для нас найціннішою інвестицією.

Прес-служба Житомирської обласної організації політичної партії «Основа»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram