b86f744ba9f4ba01f9b8ca84b21c67db preview w440 h290 - Комісія Коростенської міськради рекомендувала депутату з фракції УКРОП публічно вибачитися за ганебну поведінку

21 лютого 2019 року відбулась 29 сесія Коростенської міської ради VIІ скликання. Крім основних питань, які розглядалися на сесії, були озвучені рекомендації комісії з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики щодо негідної поведінки депутата міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП» Андрія Васяновича.

Про це 21 лютого поінформував сайт Коростенської міської ради.

«На пленарному засіданні були озвучені висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики від 15.02.2019 року «Про поведінку депутата міської ради VII скликання Васяновича А.Ю.» Комісія засудила поведінку депутата Васяновича А.Ю. та зробила висновок, що така поведінка депутата є негідною, неприпустимою та несумісною зі статусом народного обранця, як представника громади міста Коростеня, та ганьбить увесь депутатський корпус Коростенської міської ради. Однак, депутат проігнорував дану йому рекомендацію – вибачитись перед колегами-депутатами за свою неетичну поведінку», — йдеться у повідомленні на сайті міської ради Коростеня.

22 лютого у коментарі Житомир.info депутат від фракції «Нова держава – соціальна справедливість», начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Ігор Єсін розповів, яка саме поведінка депутата обурила як коростенців, так і депутатський корпус.

«Він, як депутат міської ради, як людина, якій частина виборців довірилась, має дотримуватись певної етики. Коли йому щось не подобається на сесії міської ради, то він заходить в інтернет, записує відео, і висловлює своє ставлення реченнями, в яких слова переплітаються ненормативною лексикою, так не може бути при любих обставинах. Мені також може хтось чи щось не подобатись, але це не означає, що я ту людину зараз буду ображати. Зрозуміло, що комісія етики міської ради зобов’язала його вибачитись перед людьми, і перед депутатами, своїми колегами, публічно. Він цього вчора не зробив. Напевно, на жаль, але навіть комісія не може змусити депутата вибачитись, тільки рекомендує йому це зробити», — сказав Ігор Єсін.

Як повідомляв Житомир.info, 7 червня 2018 року депутат Коростенської міської ради Андрій Васянович разом з учасниками АТО у Житомирі протестували під стінами ОДА та наголошували на тому, що у районах на вокзалах і автостанціях почали з’являтися оголошення щодо припинення перевезення пільгових категорій.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram