8e5b55d4d07d44f04fcb7b58e9bc5969 preview w440 h290 - Комісія не змогла відмовити жодному з 7 педагогів, які хочуть працювати в Другому інклюзивному центрі в Житомирі

Усі 7 представниць, яких допустили до участі в конкурсі на посади педагогічних працівників Другого інклюзивно-ресурсного центру в Житомирі, отримають посади в закладі.

Про це 9 січня повідомив сайт департаменту освіти Житомирської міськради.

«Конкурсний відбір на посади педагогічних працівників (психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя лікувальної фізкультури) КУ «Другий інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради пройшов протягом 3-4 січня 2019 року. За результатами конкурсного відбору всі претенденти пройшли конкурс. Всі переможці конкурсу будуть призначені на посади педагогічних працівників КУ «Другий інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради», — інформує департамент освіти.

Конкурсна комісія затвердила такі результати конкурсного відбору в балах:

  • Андрущенко Ірина Миколаївна – 58,5 балів;
  • Артюх Юлія Валеріївна – 56 балів;
  • Баранівська Наталія Михайлівна – 48 балів;
  • Галіцька Леся Володимирівна – 58 балів;
  • Іваннікова Людмила Валеріївна – 50 балів;
  • Інорт Наталія Петрівна – 55,5 балів;
  • Криволапова Ольга Миколаївна – 43,9 балів.

Нагадаємо, директоркою Другого інклюзивно-ресурсного центру обрали Шовтюк Аллу Миколаївну. Конкурс на посади педагогів Першого ІРЦ пройде з 8 січня, повторний конкурс на директора Третього інклюзивно-ресурсного центру проведуть у січні 2019-го.

Як повідомляв Житомир.info, житомирські інклюзивно-ресурсні центри – це колишні психолого-медико-педагогічні комісії, які є окремими юридичними особами і працюватимуть з дітьми з особливими потребами. Перший ІРЦ знаходиться за адресою вул. Старий бульвар, 21, на місці колишньої психолого-медико-педагогічної консультації. Другий — за адресою ЗОШ №33 (Велика Бердичівська, 52), третій – за адресою ЗОШ №14 (вул. Кибальчича, 7).

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram