Громадська організація «Конгрес Солідарності Азербайджанців України», з нагоди Дня Незалежності Азербайджанської Республіки та Дня Державного Прапора Азербайджанської Республіки, які святкують 18 жовтня та 9 листопада, влаштували благодійну акцію «Допоможемо військовим» та передали Житомирському військовому госпіталю побутову техніку.

«Ми проводимо чергову благодійну акцію і вона не перша, адже ми влаштовуємо дуже багато по Україні благодійних акцій. Це укріплення двох братських народів України і Азербайджану. Я хочу сказати, що у нас схожі історії. У вас окупація українських земель, теж саме було у нас в Нагірному Карабасі», — розповідає голова ГО «Конгрес Солідарності Азербайджанців України» Ільгар Мамедов.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - «Конгрес Солідарності Азербайджанців України» надав благодійну допомогу Житомирському військовому госпіталю

«Якнайшвидшого одужання усім тим, хто перебуває в госпіталі. Ми зараз знаходимось на території госпіталю, прийшли відвідати військових, які отримали певні поранення, хвороби під час військових дій. Хотілось би підкреслити, що цей біль нам дуже близький, адже на даний момент ми теж саме переживаємо у себе на батьківщині. У нас зараз на території Карабаху, який належить Азербайджану, ведеться антитерористична боротьба з вірменськими агресорами», — додає помічник голови ГО «Конгрес Солідарності Азербайджанців України» Сагіл Мустафаєв.

Також представники «Конгресу Солідарності Азербайджанців України» вкотре нагадали, що український та азербайджанський народи об’єднує схожа історія.

«У нас спільний біль і спільні історії, вони схожі», — зазначив голова «Конгресу Солідарності Азербайджанців України» Ільгар Мамедов.

Він додав, що бажає якнайшвидшого миру двом країнам.

За допомогу госпіталю подякували представники закладу та обласної адміністрації.

«Я щиро вам дякую за ту посильну допомогу, яку ви надаєте нашому житомирському шпиталю, нашим хлопцям і дійсно бажаю всім нам, українському і азербайджанському народам, мирного, блакитного неба, щоб завжди сонечко світить і дійсно був мир в наших країнах», — сказав заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Василь Павлюк.

«Будь-яка допомога вона завжди потрібна нашим пацієнтам, тому що це знак великої уваги, підтримки зі сторони наших друзів «Конгрес солідарності азербайджанців України». Ми вже з ними дружимо дуже давно, в найважчі часи 2014 року ми вперше познайомились з Ільгаром і з тих часів ми періодично зустрічаємо і вона нам надають допомогу», — повідомив начальник Житомирського військового госпіталю Олександр Серебряков.

Наостанок голова «Конгресу Солідарності Азербайджанців України» Ільгар Мамедов зауважив: сьогодні дуже важлива підтримка країн-партнерів.

«У нас 18 жовтня День незалежності Азербайджану був, 9 листопада День національного прапора Азербайджанської республіки і так вийшло, що сьогодні День незалежності республіки Туреччина. Також ми вітаємо турецький народ з Днем незалежності. Як ви знаєте, Туреччина є стратегічним партнером України, як і Азербайджан. Я думаю, що, чим більше таких країн, тим більше буде на планеті справедливості», — додав голова ГО «Конгрес Солідарності Азербайджанців України» Ільгар Мамедов.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram