87c02455ef01703ed08cf53ba553a21a preview w440 h290 - Конкурс перевізників відбувся, але договір поки що підписали лише з ТТУ, - заступник мера Житомира

Договори з більшістю перевізників – переможців конкурсу, ще не підписані, бо вони не виконали вимоги.

Про це заступник мера Олександр Шевчук сказав на онлайн-брифінгу 5 жовтня.

«Конкурс відбувся, визначені перевізники, але на сьогоднішній день договір підписаний тільки з комунальним підприємством ЖТТУ, яке обслуговує один маршрут – №23. Ні з одним приватним перевізником ще не підписаний договір, бо в нас були вимоги: основні вимоги, передбачені законодавством, і наші додаткові вимоги – встановлення GPS-трекерів, форма і так далі. На сьогоднішній день практично 45% мають встановлене GPS-обладнання, сьогодні ще з’явилося 20 трекерів в системі. І поки перевізник не виконає всі вимоги, не збільшить кількість рухомого складу до конкурсних вимог, не виконає всі вимоги, до тих під договір з перевізником підписаний не буде», — наголосив заступник мера.

Він також наголосив, що перевізники звертаються до міської ради з проханням переглянути тариф у зв’язку з подорожчанням газу.

Детальніше дивіться згодом у сюжеті

Нагадаємо, міська рада анонсувала, що 5 жовтня заступник міського голови Олександр Шевчук під час онлайн-брифінгу відповідатиме на питання житомирян щодо змін до автобусної м мережі міста.

Як повідомляв Житомир.info, 20 вересня 2021 року відбувся конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах Житомира, деякі з яких були змінені. 1 жовтня міськвиконком затвердив результати конкурсу на визначення перевізників, нова автобусна мережа мала запрацювати з суботи, 2 жовтня. Втім на вихідних житомиряни фіксували невідповідність між тим, як курсували водії, та маршрутами, які були вказані у новій схемі руху.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram