Зранку 17 червня на житомирському стадіоні «Спартак Арена» до Дня батька влаштували спортивне свято. В Україні День батька відзначається в третю неділю червня, але розпочати святкування у місті вирішили раніше.

Директор міського культурно-спортивного центру Анатолій Фільчук розповідає, що на учасників змагань чекають різні конкурси та естафети, які не потребують фізичної підготовки, адже головне завдання свята — гарно провести час.

«Наше завдання — залучати батьків, показати, як гарно коли татусі займаються своїми дітками. Конкурси найрізноманітніші: веселі старти, естафети. Таких, щоб віджиматися, підтягуватися, ми не робили, ми просто робимо, щоб люди отримали задоволення від цих ігор. Зареєструвалося 12 учасників, ще один подзвонив і десь біжить, буде всього 13 сімей. Для переможців у нас є кілька футбольних м’ячів, бадмінтон, резинові м’ячі, а від управління сім’ї, молоді та спорту – фірмові чашки нашої міської ради», — розповідає директор міського культурно-спортивного центру Анатолій Фільчук.

Таке свято проводили і в 2019 році, минулого року його довелося відкласти через коронавірус.

«В минулому році ми не проводили, коронавірус нам не дозволив. Подібне свято ми проводили у вересні два роки тому, було прохолодно, тому ми його проводили в залі, а зараз в червні погода нам допомагає», — каже Анатолій Фільчук.

Спробувати свої сили та гарно провести час із сім’єю прийшов Сергій, разом з сином Давидом та дружиною Іриною.

«Поки що первинне враження дуже супер, нам подобається, маємо надію, що так буде і далі, чекаємо нових конкурсів. Завжди приємно приділити кілька хвилин синові і провести разом час, і так не вистачає через роботу, тому як є вільна хвилинка, завжди раді провести час всією сім’єю», — розповідає Сергій.

Змагання та конкурси для родин тривали до 13 години, а всі учасники отримали подарунки.

Нагадаємо, вперше День батька в Україні офіційно святкували у 2019 році, відповідно до указу президента від 18 травня 2019 року. У Житомирі загальноміське свято мали провести у гідропарку, однак заходи там не відбулися.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram