b6120661a6d3fac6e366d78217866b43 preview w440 h290 - Конкурсна комісія визначила переможця на посаду директора департаменту фінансів Житомирської ОДА

14 грудня у Житомирській облдержадміністрації конкурсна комісія визначилася з претендентом на посаду директора департаменту фінансів Житомирської облдержадміністрації.

Про це у коментарі Житомир.info розповіла керівник служби управління персоналом Житомирської ОДА Ганна Семенчук.

«Сьогодні конкурсна комісія визначилася з претендентом на посаду директора департаменту фінансів облдержадміністрації – ним став Леонід Мініч. Проте, інший кандидат має 10 днів на оскарження цього рішення», — сказала Ганна Семенчук.

Нагадаємо, на посаду директора департаменту фінансів документи подавали: т.в.о. директора департаменту фінансів Леонід Мініч та працівниця Державній екологічній інспекції в Житомирській області Тетяна Буханевич, яка 5 грудня опублікувала на сайті ЄДРЄ свою декларація, як кандидата на посаду керівника департаменту.

Як повідомляв Житомир.info, 3 грудня на сайті ЄДРД з’явилася декларація кандидата на посаду завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення Черняхівської РДА Леоніда Мініча, який працює в Житомирській ОДА на посаді заступника директора департаменту фінансів та тимчасово виконує обов’язки керівника цього департаменту.

7 серпня 2017 року голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав розпорядження про звільнення директорки департаменту фінансів Житомирської облдержадміністрації Ганни Ємченко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram