a0d7e1a331928fad598f12ac31239c35 preview w440 h290 - Координатором партії Вакарчука «Голос» у Житомирській області стала депутатка від «Самопомочі»

У Житомирській області координатором партії Святослава Вакарчука «Голос» стала депутатка облради від Об’єднання «Самопоміч» Олена Галагуза.

Інформацію про координаторів в областях оприлюднили 3 червня на сайті «Голосу».

«3 червня 2019 — Святослав Вакарчук зустрівся з обласними координаторами партії «Голос». Саме вони уповноважені представляти партію у цих 22-х областях України. Всі нові члени команди пройшли перевірку на відповідність 10 критеріям партії «Голос». Їх завдання — робота з волонтерами, передвиборча агітація та допомога Туру Змін. Ще координатори будуть зв’язковими між центральним штабом партії та місцевими осередками. Вже від сьогодні зі своїми пропозиціями можна звертатися до них», — йдеться у повідомленні.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Координатором партії Вакарчука «Голос» у Житомирській області стала депутатка від «Самопомочі»

Зазначається, що координатори партії «Голос» в областях долучилися також і до політичного крила команди. Після парламентських виборів вони будуть готуватись до місцевих виборів, запланованих на 2020 рік.

Десять критеріїв партії «Голос», яким мають відповідати координатори в областях та кандидати в народні депутати від цієї партії:

1. Мають незаплямовану репутацію. Не залежать від олігархів і готові пояснити свої статки.

2. Відповідають всім вимогам антикорупційного законодавства та Закону України «Про очищення влади».

3. Поділяють цінності, принципи, ідеологію та програмні засади партії «Голос».

4. Мають професійні або громадські досягнення у своїй сфері та бачення, як втілити найкращі зміни у масштабах країни.

5. Ставлять суспільні інтереси вище особистих і готові працювати в команді для досягнення результатів.

6. Не перебували й не співпрацювали з режимом Януковича, Комуністичною партією України та проросійськими силами.

7. Не мають громадянства та економічних інтересів у країні-агресорі.

8. Ніколи не співпрацювали зі спецслужбами тоталітарних режимів чи сепаратистами.

9. Не протидіяли Революції гідності, прямо визнають і визнавали факт Російської агресії та непорушність територіальної цілісності України.

10. Не є чинними народними депутатами України.

5cf614fd9dce7 original w859 h569 - Координатором партії Вакарчука «Голос» у Житомирській області стала депутатка від «Самопомочі»

Фото з сайту «Голос» — Вакарчук і обласні координатори партії

В декларації Олени Галагузи за 2018 рік зазначається, що вона є членом громадського об’єднання «Об’єднання «Самопоміч». В Житомирській обласній раді Галагуза очолює постійну депутатську комісію з гуманітарних питань.

Як повідомляв Житомир.info, в жовтні 2012 року Олена Галагуза написала заяву про вихід з партії ВО «Свобода», де була заступницею голови обласної організації. В червні 2013 року журналістка ТРК «Ц-ТВ» Олена Галагуза отримала від голови ОДА Сергія Рижука грамоту «за вагомий внесок в організацію державної молодіжної політики області, роботу щодо пропаганди та запровадження здорового способу життя, творчого і патріотичного виховання молоді».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram