2017 07 12kroshubox cover1 w440 h290 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

Завод «Кромберг енд Шуберт» започаткував нову традицію – вітати мам-працівниць заводу з народженням дитини в особливий спосіб. Окрім щирих вітань від колег, новоспечені мами отримують «Коробку для Крошки». «КроШками» лагідно називають дітей, що народилися в період роботи на заводі КроШу (Кромберг енд Шуберт), а коробка – це і є той самий особливий подарунок.

Таку традицію керівництво запозичило у фінів, котрі вже 75 років отримують коробку з необхідними речами для малюка від держави. Це і одяг, косметика, іграшки та інші аксесуари, необхідні для дитини в перший рік життя. Також в коробці є матрац, і це не випадково. Вийнявши вміст коробки, отримуємо справжню колиску для немовляти в перші місяці. Така «колиска» не тільки екологічна, а й дуже зручна: вона не перекидається, малюк ніколи не випаде з неї, матеріали, з яких виготовлена коробка абсолютно нешкідливі. Розмір коробки заспокоює малюка, в ній він почуває себе безпечно. Дитину можна класти як на спинку, так і на живіт, не переймаючись, що дитина скотиться чи перевернеться, а так як матрацик є ортопедичним, це формує правильний та швидкий фізичний розвиток. Малюк в коробці завжди поруч, мама може перенести його з кімнати в кімнату, та слідкувати за ним.

Маму ж такий подарунок надихає на новий етап в її житі. Перебуваючи в повноцінній декретній відпустці, вона завжди пам’ятає, що їй є куди повернутися і колектив з радістю чекає на неї. Першою мамою, яка отримала такий подарунок від заводу «Kromberg end Schubert» стала Наталія Чумак – керівник відділу логістики.

«Ми пишаємося своїми жінками. Вони успішні у всьому – і на роботі, і в своєму особистому житті, в материнстві. Наталя працювала фактично майже до пологів, і хоче повернутися як тільки це стане можливо за сімейними обставинами. Ми цінуємо таку активну позицію, зараз багато жінок знаходять можливість працювати і бути молодими мамами. Але якщо жінка хоче повноцінно перебувати у «декреті», то чекаємо тоді, коли потрібно» – коментує керівник відділу управління персоналом Максим Козирєв.

Наталку вітали колеги безпосередньо в день виписки з пологового, це стало справжнім сюрпризом, який залишиться в пам’яті на все життя, тому що саме моменти приходу дитини в світ мами пам’ятають завжди.

«Я дуже вдячна всім за вітання колегам та керівництву! Я з радістю розділила такий щасливий момент зі своєю командою! Ви – справжні!» – ділиться враженнями мама двох чудових малят та керівниця відділу Наталія Чумак.

20170712 kroshu korobka 02 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

20170712 kroshu korobka 01 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

20170712 kroshu korobka 03 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

20170712 kroshu korobka 04 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

20170712 kroshu korobka 05 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

20170712 kroshu korobka 06 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

20170712 kroshu korobka 07 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

20170712 kroshu korobka 08 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

20170712 kroshu korobka 09 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

20170712 kroshu korobka 10 - Коробка для «Крошки»: як вітають з народженням дитини працівниць заводу «Кромберг енд Шуберт»

 


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram