2017 06 06park rakyshka 3 w440 h290 - КП «Парк» запрошує житомирян до публічного обговорення концепції розвитку парків нашого міста

Якщо вам не байдуже як Житомир розвиватиметься впродовж найближчих років та ви готові брати на себе відповідальність за майбутнє рідного міста, то вам обов’язково потрібно прийти у Будинок української культури (Український дім) 9 червня.

У цей день о 17:00 відбудеться публічне обговорення концепції розвитку парків нашого міста. В рамках дискусії кожен бажаючий житомирянин може висловити своє бачення стратегічних напрямків, які потребують активного розвитку та матиме можливість ознайомитись із напрацюваннями команди, яка представить свою формулу для «пробудження» парку культури та відпочинку і гідропарку.

Наскільки необхідно змінити підходи до роботи, на яких майданчиках потрібно починати зміни, які напрями потребують підсилення та як перетворити парки Житомира з території на берегах Тетерева на місце для відпочинку усіх містян.

 КП «Парк» запрошує усіх активних житомирян 9 червня у п’ятницю о 17:00 прийти в Український дім та разом визначити напрями розвитку парків Житомира.

park rakyshka 4 - КП «Парк» запрошує житомирян до публічного обговорення концепції розвитку парків нашого міста

park rakyshka 1 - КП «Парк» запрошує житомирян до публічного обговорення концепції розвитку парків нашого міста

park rakyshka 2 - КП «Парк» запрошує житомирян до публічного обговорення концепції розвитку парків нашого міста

park rakyshka 3 - КП «Парк» запрошує житомирян до публічного обговорення концепції розвитку парків нашого міста


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram