Днями на Конференції Житомирського обласного осередку партії «Слуга Народу» Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков оголосив про низку масштабних інфраструктурних проєктів, що будуть реалізовані на Житомирщині.

Це реконструкція житомирського аеропорту, розширення Київського шляхопроводу у Житомирі, електрифікація залізниці на ділянці між станціями «Новоград-Волинський» – «Житомир» та добудова кільцевої дороги навколо обласного центру.

«Житомирщина отримає три інфраструктурні проєкти. Перше – це міжнародний аеропорт ім. Сергія Корольова. В ньому буде реконструйовано злітно-посадкову смугу. Вона буде здатна приймати будь-які літаки. Житомирщина отримає регулярні міжнародні авіарейси. Друге – це електрифікація ділянки Новоград-Волинський та місто Житомир. Це дозволить ті потяги Інтерсіті, які зараз оминають Житомир, направити по цьому маршруту. Шлях з Житомира до столиці буде складати 40-45 хвилин. Третє – це реконструкція шляхопроводу на в’їзді в місто Житомир. Він буде розширений до 6 смуг», – повідомив Олександр Кубраков.

Житомирська кільцева стане завершальним етапом у створенні великого міжнародного логістичного коридору. За словами Міністра інфраструктури, по цьому об’єкту завершуються проєктні роботи і протягом двох місяців будуть проведені необхідні тендерні процедури.

Олександр Кубраков підкреслює: всі об’єкти планується завершити протягом найближчих двох років. Після цього Житомирщина стане великим логістичним центром із міжнародною трасою, повноцінним залізничним сполученням та аеропортом.

Не просто будувати, а добудовувати. Це завдання проєкту Президента України «Велике будівництво».

«Ті проєкти, які озвучив міністр на нашій Конференції – це капіталізація регіону. І земля, і квадратні метри, і ціна підприємств, і заробітна плата зростуть. Ці державні інвестиції створять додатково тисячі робочих місць та десятки нових підприємств на Житомирщині. Це шалений економічний імпульс для нашого регіону», – підкреслює народний депутат України, голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Олександр Кубраков – Міністр інфраструктури України

60ebf2088094b original w859 h569 - Кубраков на конференції «слуг» в Житомирі оголосив про реконструкцію аеропорту, Київського моста, електрифікацію залізниці та добудову кільцевої

Олександр Кубраков: Житомир отримає 4 великих інфраструктурних проєкти

60ebf23e221b6 original w859 h569 - Кубраков на конференції «слуг» в Житомирі оголосив про реконструкцію аеропорту, Київського моста, електрифікацію залізниці та добудову кільцевої

Олександр Кубраков: Всі об’єкти планується завершити протягом найближчих двох років

60ebf270c0d1d original w859 h569 - Кубраков на конференції «слуг» в Житомирі оголосив про реконструкцію аеропорту, Київського моста, електрифікацію залізниці та добудову кільцевої

Олександр Кубраков та Арсеній Пушкаренко: Житомирщина стане великим логістичним центром

60ebf298256ce original w859 h569 - Кубраков на конференції «слуг» в Житомирі оголосив про реконструкцію аеропорту, Київського моста, електрифікацію залізниці та добудову кільцевої

Пресслужба політично партії «Слуга народу»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram