
У Житомирському обласному літературному музеї відкрилась виставка ляльок “Лялькове містечко”. Авторка виставки — житомирська художниця Ольга Федорчук. На те, щоб змайструвати ляльок, вона витратила три місяці.
Тут представлена 21 лялька з полімерної глини на гнучкому каркасі у власному “будиночку”. У кожної з них — неповторні риси обличчя та різні емоції. Образи продумані та деталізовані до дрібниць. Кожна лялька розповідає цілу історію свого персонажа. Проте лише одна з ляльок має прототипом реальну людину — це лялька ксьондз.
“Я задумую персонаж, але коли починаю його робити, то він ніби народжує себе сам. Я іноді навіть вражаюся тому, що виходить. А вже коли я бачу, що виходить, характер, обличчя, то починаю все доповнювати. Ці ляльки не для того, щоб з ними бавитися, не ігрові, а інтер’єрні. Персонажі філософські, змушують задуматися про життя”, — розповіла авторка.
Подивитися на виставкові роботи можна буде до кінця осені.
“Пані Оля звернулася до нас зі своєю ідеєю представити у нас свою виставку ляльок “Лялькове містечко”. Літературний музей для виставки вона обрала не випадково — адже до кожного персонажу художниці житомирський літератор Василь Головецький написав римовані рядки — історію персонажу. Виставка буде цікава як дорослим, так і дітям. Триватиме вона до кінця листопаду”, — розповідає старша наукова співробітниця Житомирського обласного літературного музею Людмила Заліщук.
Як повідомляв Житомир.info, влітку 2019 року у житомирському Домі української культури була виставка ляльок у вишуканих сукнях.
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Related posts
Категории
- Бердянск (11)
- Винница (174)
- Горловка (245)
- Днепр (8)
- Днепродзержинск (158)
- Донецк (1 535)
- Дружковка (2 832)
- Житомир (39 922)
- Запорожье (5 178)
- Мода (7)
- Новости в регионах (50 063)
- Полезно знать (22)
- Политика (20)
- Последние новости (12 241)
- Происшествия (2)
- Путешествия (189)
- Разное (69)
- События в мире (288)
- Спорт (7)
- Технологии (8)