Запальним концертом та фестивалем вареників у Лугинах відсвяткували День селища. Відвідувачам пропонували скуштувати десятки різновидів вареників — від традиційних до кольорових.

А головна вулиця у День селища була переповнена. І діти, і дорослі танцюють, співають, куштують національні українські страви та діляться: від свята у захваті.

«Дуже гарне свято, ми старенькі, але все одно йдемо, душа радіє, коли дивишся, що стільки народу зібралося, дуже весело», — говорить місцева мешканка.

Також розповідають, що найбільше сподобалося.

«Хор, як танцюють у вишиванках, вареники дуже смачні з сиром, фарбовані дуже класні. Я люблю Лугини», — відповідає місцева мешканка Маргарита.

Приїхав привітати жителів Лугин народний депутат від фракції Слуга народу Арсеній Пушкаренко. Він зауважив: селище має великий потенціал. А також повідомив, що наступного року в рамках програми президента України «Велике будівництво» у Лугинах відремонтують гімназію.

«Сьогодні святкуючи день народження Лугин ми задекларували, що Лугинська гімназія буде відреставрована. Я переконаний, що це відбудеться в наступному році в рамках «Великого будівництва» і лугинські діти отримуватимуть якісну освіту, доїжджатимуть на новому шкільному автобусі по новим дорогам, які ми плануємо наступного року збудувати, майже 20 км», — розповідає народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Команда «Слуга Народу» працює над тим, щоб кожна громада розбудовувалася і була самодостатньою, а її жителі отримували якісну медичну та освітню послуги.

Односельчан зі святом вітає також Лугинський селищний голова Петро Мельник.

«Єдине, що сьогодні я бажаю всім — це міцного здоров’я, бо воно потрібне. Бажаю своїм односельцям та всім терпіння, бо воно нам потрібне й успіхів в роботі, в навчанні, успіхів у тому, що людина намріяла. Нехай збуваються мрії!», — бажає Лугинський селищний голова Петро Мельник.

На запрошення народного депутата Арсенія Пушкаренка на свято приїхав народний артист України Павло Зібров.

«Шановні лугинчани, я вітаю вас зі святом! У вас сьогодні прекрасне, велике, щире, щасливе свято, тому що всі люди вийшли на площу. Зранку діти бавляться, граються, концертна програма і в завершенні я зі своїм колективом приїхав, щоб вшанувати ваше прекрасне селище і подарувати вам найкращі свої пісні. Будьте щасливими, розвивайтесь, будьте коханими, жінки, а чоловіки — мужніми. З вами Павло Зібров!», — привітав лугинчан народний артист України Павло Зібров.

На завершення народний артист разом з депутатами заспівав відому українську пісню «Червона рута».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram