27 червня у житомирському гідропарку святкують День молоді. З 13-ї години вздовж головної алеї для містян підготували більш ніж 20 локацій з майстер-класами та різними активностями: зелений театр для поетів, середньовічні бої, фехтування, йога, малювання. Також фотосушка, виставка робототехніки, ярмарок виробів ручної роботи та фотозони.

Охочі безкоштовно можуть пройти майстер-клас від студії вогню «Дім сонця» та опанувати найпростіші елементи з реквізитом для тренувань.

«Ми сьогодні будемо проводити майстер-класи. Це (пої, — ред.), не єдиний наш реквізит, який у нас представлений сьогодні. Реквізит, який я тримаю в руках називається пої. Перший рух — потрібно навчитися крутити, тому що у багатьох навіть не виходить так крутити. Це найперший крок, який ми демонструємо. Потім так само треба навчити крутити на себе. Дуже багато питань (від початківців) і складнощів, коли ми демонструємо, що можна крутити одночасно вперед і назад», — каже тренер студії вогню «Дім сонця» Дмитро Донцов.

Також житомиряни могли на декілька хвилин стати учасниками середньовічного бою.

«Поставили зразки обладунків, в яких ми змагаємося, також поставили, як побачите, локацію зі спорядженнями, у чому ми тренуємося. У цьому споряджені можуть займатись діти, також виступати на змаганнях», — розповідає тренер клубу середньовічного бою «Айна Бера» Олексій Кузьмов.

З 16-ї до 20-ї години на головній сцені випускники школи діджеїнгу для ветеранів влаштовують вечірку.

«Я дуже цього хотів, пробував колись на комп’ютері. Колись як навчався в інституті до хлопців ходив, у кого була така апаратура. 15 навчань і все у мене вийшло, я так вважаю. Зараз я додаю гучності — це те, що грає в ефірі. На екрані треки, які я буду зводити. Це я можу ними керувати — частоти менші, гучніше робити. Ми їх підставляємо таким чином, щоб один за одним заходило, аби людина не могла зрозуміти, коли закінчився перший і розпочався другий трек», — показує військовослужбовець Дмитро Ткачук.

З 20:00 на головній сцені розпочнеться концерт за участі місцевих гуртів.

Нагадаємо, про детальний план заходів до Дня молоді 23 червня розповідала начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році через карантинні обмеження День молоді проходив онлайн. З ранку і до вечора 27 червня у Facebook та YouTube транслюватимуть майстер-класи, лекції, спортивні заняття та концерт за участі житомирських музикантів.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram