9ddee0ad387b0afeb3370b4384f909ec preview w440 h290 - Мер пояснив, чому не у всіх житомирських садочках увімкнули опалення

У Житомирі 11 жовтня розпочався опалювальний сезон 2021-2022. Спочатку теплоносій подали у медзаклади, школи та садочки. Проте не у всіх дошкільних навчальних закладах увімкнули опалення.

Чому деякі ДНЗ без обіцяного тепла, 11 жовтня на своїй Facebook-сторінці пояснив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Як і обіцяли, на вихідних (9-10 жовтня) пустили тепло в садочки та школи, аби сьогодні (11 жовтня) діти прийшли у вже прогріті приміщення. Однак, є певні проблеми, які вирішуємо.
Садочок №55. Там зараз працюють калорифери, паралельно — вирішуємо питання з відновлення електроенергії задля нормальної роботи котельні й повноцінної подачі тепла в приміщення.
У п’яти житомирських садочках (№ 15, 35, 39, 41 та ДНЗ у селі Вереси) є власні котельні, тобто їх не опалює теплокомуненерго. Наразі в цих закладах тепло не запустили, адже немає договірної, фіксованої вартості газу конкретно для бюджетних установ», – пояснив мер.

Він також зазначив, що Кабмін 11 жовтня має затвердити тепловий договір, а завтра, 12 жовтня, — передати його на місця.

«Бюджетні установи підпишуть договори на постачання газу. І тоді ці котельні запрацюють, тепло піде в садки», – обіцяє міський голова.

Щодо житлового фонду зазначає, що запуск тепла розпочинається 11 жовтня, проте, як і зауважували у «Житомиртеплокомуненерго», повноцінну подачу опалення в оселі необхідно чекати кілька днів.

Нагадаємо, 7 жовтня мер Житомира повідомив, що опалювальний сезон в місті розпочнуть уже найближчими вихідними, 9-10 жовтня, першими теплом забезпечать навчальні заклади.

8 жовтня на позачерговому засіданні міськвиконкому заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк повідомив, що з 11 жовтня у дошкільних навчальних закладах вже буде тепло. Слідом за ними планували розпочати опалення у школах, поліклініках та житлових будинках.

Як повідомляв Житомир.info, на виконкомі 1 жовтня 2021 року повідомляли, що лікарні та школи Житомира на 100% готові до опалювального сезону, який у 2021 запланували розпочати з 11 жовтня.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram