cb5c0f9f675e1c5e326fc0601e28f647 preview w440 h290 - Мер скликає позачергову сесію Житомирської міської ради заради одного житлового питання

9 серпня о 10:00 відбудеться позачергова сесія Житомирської міської ради 8-го скликання.

Про це 6 серпня повідомила пресслужба міськради.

Цього ж дня мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про скликання сесії, де у порядку денному лише одне питання – «Про надання згоди на придбання у власність Житомирської міської об’єднаної територіальної громади об’єкта нерухомого майна».

Відповідний проєкт рішення сесії був оприлюднений 27 липня.

«З метою вирішення питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа надати згоду на придбання у комунальну власність Житомирської міської об’єднаної територіальної громади квартири №… в будинку №… по вул. … в місті Житомирі, загальною площею 29,7 кв.м. Доручити міському голові підписання договору купівлі-продажу квартири», — йдеться у проєкті рішення.

Нагадаємо, попередня сесія міської ради була черговою і складалася з двох пленарних засідань: 17 червня, де розглянули майже 50 питань, і 5 липня, де розглядали майже 40 питань, переважно «земельних».

Як повідомляв Житомир.info, в червні 2021 року Житомирська міська рада оголосила про намір купити житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на соціальному квартирному обліку і потребують надання соціального житла.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram