2017 05 30BYDivn 4 w440 h290 - Мер Житомира подивився, якими темпами рухається будівництво гімназії №3 та дитсадка на Крошні

У Житомирі активними темпами ведеться будівництво міської гімназії №3 та дитсадка №58 на Крошні. Житомирській міський голова Сергій Сухомлин проінспектував хід будівництва у цих двох навчальних закладах.

Про це пише сайт Житомирської мерії.

«Загальна вартість новобудови Житомирської міської гімназії № 3 становить більше 35 мільйонів гривень. Після завершення будівництва кількість учнів збільшиться на 300 осіб. Зараз у школі навчається 970 учнів у дві зміни. Будівництво нового корпусу відбувається з використанням сучасних енергоефективних технологій, з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями», — йдеться у повідомленні.

«Вперше за роки незалежності у Житомирі будують нову школу. До кінця 2017 року ми плануємо повністю звести будівлю. Цей проект був би не можливий буз підтримки Державного фонду регіонального розвитку. З регіонально фонду на будівництво школи було виділено 20 мільйонів гривень. Новий та старий корпуси будуть стилізовані в сучасному стилі. Таким чином, площа школи з добудовою становитиме більше 5 тисяч кв. м. Взимку будівельники перейдуть до внутрішніх робіт», — розповів Сергій Сухомлин.

Наразі будівельники завершують зведення першого поверху будівлі і тривають роботи з підведення комунікацій.

Великими темпами проходять будівельні роботи і у дитячому садочку №58 по вулиці Крошенський, 12. Цей об’єкт мають здати до 1 вересня цього року. Садок розрахований на 320 дітей у 12 групах. На будівництво дошкільного закладу витратять близько 20 мільйонів гривень. Садочок також будується за підтримки Державного фонду регіонального розвитку. З державного бюджету на цей проект витрачено 10 мільйонів гривень.

За словами завідувача дитсадка Тамари Савчук, у новому приміщені буде сучасний спортзал, харчоблок та музична зала.

«Цей садочок не функціонував з 1995 року. Тут була повна розруха і нікому до нього не було діла. Невдовзі житомиряни отримають ще один сучасний навчальний заклад», — розповідає Тамара Савчук.

Нагадаємо, у Житомирі функціонує 31 школа у яких навчається 27 тисяч учнів. У 44 дошкільних закладах виховується близько 12 тисяч дітей. На сьогодні існує гостра потреба у додаткових групах в садочках. На 100 місць припадає 151 дитина.

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2017 року батьки учнів житомирської гімназії №3 виявили нову тріщину в будівлі. У своєму інтерв’ю мер Житомира розповів, що одним із найголовніших проектів у 2017 році є гімназія №3, яку потрібно добудувати до кінця року.У Житомирі 13 грудня по вулиці Грушевського (стара назва Котовського) біля гімназії №3 розпочали будівництво фундаменту для нового корпусу школи.

У 2016 році у проекті рішення сесії Житомирської міської ради дитсадок №58 планували включити в мережу освітніх закладів. Дитсадок на Крошенській, 12-б на 320 місць до 1994 року належав колективній фірмі «Житомирінвест» та був закритий у 1995 році через відсутність фінансування. У квітні 2014 року комісія з майнових питань надала дозвіл на безкоштовну передачу приміщення дитсадка №58 до комунальної власності Житомира. У жовтні 2015 року компанія «РОС» виграла тендер на проведення реконструкцію ДНЗ № 58 на Крошні. У Житомирі підряднику, який ремонтував дитсадок на Крошні, доплатять ще майже 12 млн грн.

BYDivn 6 - Мер Житомира подивився, якими темпами рухається будівництво гімназії №3 та дитсадка на Крошні

BYDivn 5 - Мер Житомира подивився, якими темпами рухається будівництво гімназії №3 та дитсадка на Крошні

BYDivn 4 - Мер Житомира подивився, якими темпами рухається будівництво гімназії №3 та дитсадка на Крошні

BYDivn 3 - Мер Житомира подивився, якими темпами рухається будівництво гімназії №3 та дитсадка на Крошні

BYDivn 2 - Мер Житомира подивився, якими темпами рухається будівництво гімназії №3 та дитсадка на Крошні

BYDivn 7 - Мер Житомира подивився, якими темпами рухається будівництво гімназії №3 та дитсадка на Крошні

BYDivn 1 - Мер Житомира подивився, якими темпами рухається будівництво гімназії №3 та дитсадка на Крошні

Фото з сайту Житомирської мерії

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram