Сьогодні до 50-ї річниці заснування музичної школи імені Ріхтера презентували лімітовану колекцію цукерок «Richter. Classics From Zhytomyr».

Про це 28 вересня повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Місцевий бренд Wander Chocolate – майстри, які довго працювали над створенням солодощів, що передали б музику комбінацією смаків. Бельгійський шоколад з цедрою апельсина та лікером, з нотками ванілі, з солоною карамеллю. Цукерок в продажі поки немає, будемо займатись цим питанням із наступного року. Солодкий бренд підсилить популяризацію імені видатного піаніста і Житомира, міста де він народився», — написав Сухомлин на своїй Facebook-сторінці.

Повідомлення про нові цукерки з’явилося й на сайті міської ради.

«Ідея створити солодкий символ міста належить міському голові Сергію Сухомлину. А результатом її втілення став справжній витвір шоколадного мистецтва. Особливу комбінацію смаків старанно і довго створювали майстри-шоколатьє, аби кожен, доторкнувшись до неї, міг почути музику Ріхтера.А щоб витончений смаколик був добре впізнаваним, для нього розробили оригінальну коробку «Richter. Classics From Zhytomyr».

Презентація цукерок відбулася під час урочистостей в музичній школі.

Цукерки купували за бюджетні кошти: управління культури 10 вересня без тендеру уклало договір з підприємцем Андрієм Амеліним на постачання 44 подарункових наборів цукерок з символікою міста (логотип Житомира на звороті коробки – ред.) на суму 15 тис. 840 грн, тобто 360 гривень за коробку.

Зауважимо, що це вже не перша закупівля наборів цукерок у Андрія Амєліна: 1 вересня управління культури уклало договір на закупівлю 5 подарункових наборів за 1 тис. 800 грн (по 360 грн за штуку), 3 вересня – договір на 40 наборів цукерок за 14 тис. 400 грн (по 360 грн за штуку). До цього, 1 березня 2021 року, виконкому міської ради купував у Амєліна 50 подарункових кондитерських наборів за 14 тис. 040 грн (по 280,8 грн за штуку).

Нагадаємо, Андрій Амєлін був депутатом Житомирської міської ради кількох скликань, зокрема в 2010 році був обраний по мажоритарному округу під партії «Фронт змін», а нинішній мер Житомира Сергій Сухомлин від цієї ж політсили став депутатом Житомирської обласної ради.

Як повідомляв Житомир.info, 5 березня 2015 року в житомирській музичній школі №2 відбулося відкриття кімнати пам’яті Святослава Ріхтера: в музейній кімнаті зберігаються особисті речі піаніста. 25 листопада 2020 року директора музичної школи імені Святослава Ріхтера Людмилу Кочевенко нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром» ІІІ ступеня.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram