Мер Житомира Сергій Сухомлин заявив про свою підтримку кандидата він партії «Слуга народу» Ігоря Герасименка.

Відповідну заяву Сухомлин оприлюднив 19 липня на своїй сторінці у Facebook.

«Герой України Ігор Герасименко, який ризикував своїм життям в АТО захищаючи Україну, точно не був тоді технічним. Може він не досвідчений політик, може не вміє красиво виступати, але він точно заслужив право бути кандидатом від Житомира. Все інше скажуть люди на виборчих дільницях», — написав мер Житомира.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Мер Житомира заявив про свою підтримку кандидата від партії Зеленського

syh ger - Мер Житомира заявив про свою підтримку кандидата від партії Зеленського

Нагадаємо, 5 липня на Facebook-сторінці кандидата в нардепи Ігоря Гундича розмістили агітаційний ролик, в якому мер Житомира Сергій Сухомлин агітував за кандидата не як приватна особа, а як посадовець, про що свідчив напис у відео під його прізвищем: «Житомирський міський голова».

В законі «Про вибори народних депутатів України» йдеться про рівність прав і можливостей кандидатів та партій, яка забезпечується «рівним та неупередженим ставленням органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів у депутати, партій — суб’єктів виборчого процесу» (пп.3 п.5 ст.3).

Як повідомляв Житомир.info, по Житомирському округу №62 до Верховної ради на позачергових виборах, які відбудуться 21 липня 2019 року, балотується 18 кандидатів, інформацію про них читайте тут.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram