43fe1af415ed634db399aedf4263bb6c preview w440 h290 - Мер Житомира звільнив затриманого на хабарі начальника управління, але він з цим не погоджується

Мер Житомира Сергій Сухомлин 26 липня 2019 року підписав розпорядження про звільнення начальника управління житлового господарства Юрія Мостовича, який в травні цього року був затриманий на хабарі.

Документ станом на 15:00 год. 30 липня на сайті міської ради не опублікований і, як стало відомо Житомир.info, Мостович відмовився ставити свій підпис під розпорядженням, який би засвідчував, що він з ним ознайомлений.

«Розпорядженням від 26 липня було припинено службу в органах місцевого самоврядування Мостовича Юрія Олексійовича у зв’язку з порушенням присяги посадової особи місцевого самоврядування. Відбулася зустріч в присутності мене, працівника відділу кадрів, профільного заступника міського голови Кондратюка Сергія Миколайовича і він (Мостович) відмовився від ознайомлення з розпорядженням міського голови. Відповідно було складено акт й на адресу Мостовича направлено лист з вимогою терміново з’явитися й отримати трудову книжку і розпорядження, відповідно до якого вчора (29 липня) був його останній день роботи», — пояснив в коментарі Житомир.info директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Мер Житомира звільнив затриманого на хабарі начальника управління, але він з цим не погоджується

Він також пояснив, чому начальник управління був відсторонений від посади рішенням суду лише на два місяці – з 10 травня по 10 липня 2019 року.

«Під час досудового розслідування сторона обвинувачення зверталася до слідчого судді з клопотанням про обрання певних заходів забезпечення кримінального провадження, в тому числі – відсторонення від посади. Це клопотання тоді судом було задоволено і (Мостовича) відсторонено строком на 60 днів, цей строк визначений КПК України. Впродовж цих двох місяців досудове розслідування завершилося й справа була передана до Корольовського районного суду. І вже суд, який розглядає справу, мав би продовжити дію цього запобіжного заходу. Однак, засідання, яке було призначене (на 8 липня – ред.), не відбулося і суд не зміг продовжити дію запобіжного заходу. А коли прокурор повторно звернувся з таким же клопотанням – йому було відмовлено», — пояснив директор юридичного департаменту.

Перше засідання суду у справі Юрія Мостовича відбулося 4 липня 2019 року.

«До Корольовського районного суду м.Житомира 02.07.2019 року надійшов затверджений обвинувальний акт від 25.06.2019 року в кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_1 за ч.3 ст.368 КК України», — йдеться в ухвалі суду.

Підготовче засідання було призначене на 8 липня 2019 року, учасники судового процесу обов’язково мали бути на засіданні. Наступне засідання призначене на 31 липня 2019 року.

5d4037226367e original w859 h569 - Мер Житомира звільнив затриманого на хабарі начальника управління, але він з цим не погоджується

Нагадаємо, 6 травня 2019 року з «відкатом» у 1 тис. доларів від переможця тендеру на проведення будівельних робіт був затриманий начальник управління житлового господарства Юрій Мостович: чиновник пообіцяв приватному підприємцю не чинити тиску та не перешкоджати його господарській діяльності. 8 травня прокуратура Житомирської області повідомила, що затриманого чиновника Житомирської міськради посадили під цілодобовий домашній арешт. 10 травня Корольовський районний суд задовольнив клопотання про відсторонення від посади підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди.

Як повідомляв Житомир.info, Юрій Мостович був призначений начальником управління житлового господарства Житомирської міської ради з 1 жовтня 2018 року.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram