2017 08 09e1491898942632 w440 h290 - Мінрегіон розробив рекомендації щодо реалізації проектів сучасних ЦНАПів

На офіційному сайті Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) Мінрегіону розміщені рекомендації для місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо реалізації проектів сучасних сервісних центрів з надання адміністративних послуг в Україні.

Про це повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

«Якісна послуга на рівні громади, в тому числі й адміністративна послуга – одне з головних завдань секторальної децентралізації. Сучасні сервісні центри – це обличчя влади на місцях. На сьогодні в Україні створено понад 700 ЦНАПів, близько 40 — в ОТГ. Наша ціль – створити ефективну систему надання адміністративних послуг по всій території Україні, через яку людина швидко й зручно зможе отримати якісний сервіс в оформленні документів»,— зазначив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, саме на допомогу громадам Мінрегіон розробив рекомендації щодо створення сучасних сервісних центрів. Ці напрацювання громади можуть використовувати фактично як типові проекти.

«Фінансові інструменти для цього сьогодні є – зростаючі місцеві бюджети, Держфонд регіонального розвитку, державна субвенція на розвиток інфраструктури ОТГ, проекти технічної міжнародної допомоги. Зараз ми спільно з експертами та міжнародними партнерами з ULEAD, USAID, GIZ, EDGE, EGAP, інших донорських організацій впроваджуємо цей проект. На сайті Держфонду регіонального розвитку ми опублікували рекомендації для регіонів щодо створення таких центрів», — наголосив віце-прем’єр-міністр.

У рекомендаціях прописані організація процесу створення сервісних центрів; вимоги до приміщень, стандарти та зонування; перелік адміністративних послуг, що можуть надаватися, та розрахунки, алгоритми налаштування послуг; бізнес-процеси; стандарти HR; програмне забезпечення; технічне оснащення та устаткування робочих місць; приклади та типові графіки реалізації проекту.

Це робочий варіант рекомендацій, який буде оновлюватися. Пропозиції та зауваження щодо оновлення всі зацікавлені особи можуть надсилати на електронну пошту [email protected] до 15 серпня 2017 року.

Рекомендації можна переглянути тут 

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Мінрегіон розробив рекомендації щодо реалізації проектів сучасних ЦНАПів


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram